SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mięsnie brzucha

temat działu:

Sport Dla Wszystkich

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 416
Witam, mam pytanie związane z mięśniami brzucha, trenuje brzuch już jakieś 10 miesięcy. Średnio intensywnie od poniedziałku do piątku, po 500-1000 brzuszków. To jakieś 30min. Bez przerwy. lecz nie widać efekt pracy, mięśnie widać tylko po treningu, przez jakieś 10min. Poźniej brzuch wraca do normy, i mięśni nie widać prawie w ogóle . Czy bez stosowania używek( niczego nie stosuje dodatkowo, żadnych białek itp, tylko zwykłe posiłki) nie da się tego osiągnąć? Czy może moim problemem jest waga 71kg przy 185 cm. wiek 19lat. Jestem może za szczupły? A może po prostu za mało trenuje ? Proszę o pomoc, co zrobić aby trochę uwydatnić mięśnie

Zmieniony przez - zzzumot w dniu 2009-07-26 16:04:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 416
Tak, rozpoczynam prawidłową dieta, kończę ze słodyczami i zbyt tłustymi potrawami.Skupie się na białku. Rozpocznę Treningi Aerobowe(Bieganie, rower) jakieś 4-5 dni Tygodniowo. Treningi brzucha ograniczę do 3-4 tygodniowo. Do brzuszków dodam jeszczę hmm.. [brzuszki na boki], skręty tułowia(chociasz nie wiem czy robię to dobrze, siadam na podłodze i robie mocny skręt w lewo palcami dotykam gryfu sztangi który jest za mną, a potem taki sam skręt tylko w prawo, skłony boczne z hantelkami, spinanie-unoszenie kolan do klatki piersiowej leząc, brzuszki z nogami w górze, unoszenie nóg leżąc do góry i opuszczanie. To chyba wszytko co mogę ponieważ warunki domowe nie pozwalają mi na więcej. Co o tym sądzicie?

Zmieniony przez - zzzumot w dniu 2009-08-01 22:33:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4087 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15081
rób plan jakiś na brzuch , za duzo razy katujesz brzuch 2 3 razy w tygodniu wystarczy on też potrzebuje regeneracji.

Zmieniony przez - abs33 w dniu 2009-07-26 17:41:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kat kat za duzo!

trening np w poniedzialek i piatek


unoszenie nog w zwisie
unoszenie kolan w zwisie
spinanie brzucha
brzuszki
unoszenie nog na laweczce


ps: serio robisz 1000 brzuszkow??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Brzuszki to gowniane cwiczenia. Bardziej oddzialywuja na krzyz, niz na prace miesni. Zauwaz, ze zakres pracy miesni brzucha jest mniejszy. Odpowiedni plan, to moze cos zdzialasz. Jednak warto zauwazyc, ze same cwiczenia, nie poparte odpowiednim odzywianiem, nie daja spodziewanego efektu pracy.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1019
polecam abs2
i wez sie ogarnij bo to co piszesz to jest smiech ;)

go hard or go home!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
A ja polecam pozadny trening z obciazeniem

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja polecam porzadna diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 416
Dzięki za pomoc, stworze sobie dietę i zobaczę jak się to dalej potoczy :). davidooo, tak rekord to 1200. ale przeważnie robię około 600-800. Stworze jakąś dietę i się odezwę :). Jeszcze raz dzięki za sugestię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jezzu chryste 1200 brzuszkow


ile czasu to robiles?


sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4087 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15081
jesli to prawda to ogromne gratulacje :) musisz miec mocny brzuch :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 416
davidooo, 1200 brzuszków zajmuje jakąś godzinę (60-70min). Po takiej dawce brzuszków gdy, wstaję czuje, że zamiast brzucha mam płytą chodnikową :P. Cały czas dalej trenuje, mam nadzieje, że nowa dobra dieta, i dalsze treningi pomogą mi uwydatnić wizualnie mięśnie :).

Zmieniony przez - zzzumot w dniu 2009-07-29 13:08:17

Zmieniony przez - zzzumot w dniu 2009-07-29 13:09:06
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z miesniami

Następny temat

Co myslicie o odzywkach dla sportowca z jedna nerka

WHEY premium