SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mięcho bez treningu ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 681 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45259
Witam rozmawiałem (czyt. kłóciłem się) z jednym typem ostatnio w sprawie dopingu. Stwierdził on ze są podobno środki dopingujące
(nazw nie znał ) po których BEZ TRENINGU mozna liczyć na ciekawe przyrosty masy mięśniowej !! Panowie przeciez to bezsens! Jak mozna budować suchego mięśnia nie ćwicząc ? Jest tak możliwość czy typ po prostu ogląda za dużo telenowel
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
W Muscle czytalem kiedys ze co do genetyki będa wystarczyly 2 zastrzyki rocznie ( ) zeby osiągnąć muskulature ronniego Colemana napewno jest bardzo przesadzone chociazby ze względu na jego rzezbe ale mase? kto wie Ingerencja w uklad hormonalny juz jest rzeżnią patrząc oczami zwyklego czlowieka a co dopiero zastrzyki z genamiskutki uboczne: 3 k.utasy, dwie głowy, d.upa na plecach beka bedzie. Poki to wejdzie na czarny rynek czyli w nasz łapki, minie jeszcze kilka dziesiat ladnych lat IMO oczywiscie

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Tyyy.. a jak sie hoduje kurczaki i bydło to też mają ułożony trening, że tak szybko rosną w czyściutką mase? Mhmmm? %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
telenowele

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 681 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45259
elit ale jaką masę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
słuchaj się dalej takich MONDRYCH kolegów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale ten Twoj kolega ma racje, czytalem ostatnio (bodajze na onecie) ze nieglugo beda srodki ktore bez pobudzania miesni powoduja przyrost masy miesniowej. Nie ma w tym nic nowego, nauka idzie do przodu. Do tychczas tez byly takie srodki ale bardzo mocne i tylko dla zwierzat ktore gdyby nie rzez i tak niedlugo by padly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 681 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45259
eeeee michalek jak juz chcesz wiedzieć to jest taka jedna rzecz kiedyś na sfd o tym było ale to jakiś japoński wynalazek ogolnie niedostępny i ciągle testowany, definicja mięsa jest duzo gorsza na tym ale JEST. Ofkorz ja pytam o coś dostepnego! Więc kto tu jest "MONDRY"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to sorki
P.S. widze po twoim profilu ze masz duzego bicepsika, na klateczke tez niezle ciskasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie taki środek moga wrzucic na "rynek" ale po mojej smierci bo inaczej wszystko co osiagnalem i osiagne przelewajac hektolitry potu straci sens...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 681 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45259
hehehe Mmichał nie odczuwam takiej potrzeby by mówić wszystkim wokół jaki to ja jestem wielki hehe Stary od kiedy to 50 w bicku świadczy o mądrości czy inteligencji ?
Tomaj masz 100% racje !!! Wiesz chciałem się conieco na ten temat dowiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Doping genowy już wchodzi. Ale
po 1) będzie przez wiele lat koszmarnie drogi i dostępny tylko dla elity; po 2) po sterydach też rośniesz bez treningu - tylko że o wiele mniej niż z treningiem i z tamtymi środkami też pewnie będzie podobnie - tylko ludzie ciężko się zażynający będą osiągać fenomenalne efekty;
po 3) zmienią się normy i na nikim to nie będzie po jakimś czasie robiło większego wrażenia;
po 4) jak znam życie to po latach okaże się że niezwykłe efekty = niezwykłe skutki uboczne, tylko pewnie inne niż te jakie znamy;
po 5) nawet jeśli taki cud środek by zaistniał to ludzie ich używający byliby narażeni na ciągłe koszmarne kontuzje - potężne mięśnie bez potężnych stawów i ścięgien to zagrożenie dla ich posiadacza.

mafia.doping.full-hardcore.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak silabolin

Następny temat

Mój cykl ocencie

WHEY premium