SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

metanabol,metandienon,methendrostenolon...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
To nie jest to samo bo sie rozni a moc tkwi w ilosci kolorow na opakowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
polska widac goruje,moze ktos sie wypowie kto stosowal rozne.Tez obstawiam polska chociaz do mp juniorow w 1992 przygotowywalem sie na ruskiej i musze przyznbac ze trzyma mniej wody od naszej
ale takiej mocy na treningu jak po pl nie ma zadna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 316 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5699
future widze że jesteś twardy zawodnik :) ile już targasz żelastwo ?

Nikt sie nie leni, bo nie ma na co czekać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
od 1988 niekturzy nie maja tylu latek na tym forum,a od 15 lat jestem bardziej "wtajemniczonym" trenujacym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
OOOOOOO future dzięki, że napisałeś o tej wodzie. Mam podobne odczucia ale gdybym to sam napisał to by mnie tu zjedli książkowi fachowcy. Pamiętajmy o jednym dobra metka kilka lat temu to zupełnie inna metka niż ta dzisiejsza. Około 10 lat temu zwykła ruska metka to był wspaniały wyrób. Wszyscy to jedli i wszyscy dobrze po tym rośli. W tamtym czasie miałem dostęp do jednej i do drugiej. Osobiście wolałem ruską, też uważam, że mniej się po niej puchnie. Ale co jest ciekawostką to to, że ruscy, którzy ją do nas przywozili woleli polską. Czyżby "cudze chwalicie, swojego nie znacie"? Co do anabolu z BD jest to największy syf jaki brałem, uważam, że nie ma tam zaniżonych stężeń, tam poprostu nie ma metandienonu. Człowiek źle się po tym czuje, ma brak łaknienia, wieczne mdłości. Czy tak powinna działać metka? Odradzam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
wez mi wytłumacz czym sie ma roznic meta jak to ta sama substancja to jak wyprodukowana gdzies indziej moze mniej wody ciagnac wezcie z skonczcie z tymi opowiesciami z piwnicy z*****a wzietymi mniej wody ciagnie bo ktos ma takie predyspozycje inny inne rozna jest dieta i rozne moze byc stezenie a meta to meta ludzie

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Widocznie może skoro kilka osób to zauważa i weź pod uwagę, że słyszeliśmy już ciut o diecie (zaryzykuje stwierdzenie, że ciut więcej niż ty)i o różnicach w genetyce też obiło nam się o uszy, bo chyba za doping biorą się ludzie, którzy o diecie, treningu itd już wiedzą sporo. Zwyczajnie stosowałem jedną i drugą, co więcej nawet w trakcie jednego cyklu i wydaje mi się, że ruska jakby mniej ciągnie wodę, a najbardziej się to czuje gdy z polskiej się przejdzie na ruską w trakcie jednego cyklu, tak było u mnie. Chemikiem nie jestem więc tą drogą ci nie wyjaśnię, ale może są jakieś różnice w procesie produkcji, wpływające na wchłanialność, na prawdziwe stężenie lub występują jeszcze inne czynniki.
Twoim zdaniem różnicy w działaniu nie ma, a moim jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
POPIERAM! po polskiej to normalnie mnie zalalo ze masakrejszon, po rosyjskiej to nie, i woogle po polskiej to takie krosty, nie nie nie chce polskiej rosyjska lepsza, nawet pindol mi troszke urosl, po polskiej to kurczy sie nie nie kupujcie polskiej.. CO WY PIER*OLICIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
a widziałeś anaboliki bez skutków ubocznych?

czyli ruska to wy***a ...........


:)

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 625 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22849
kur.. jak mnie w****iaj.."jak moze ciagnac mniej wody skoro to te same srodki..przeciez to działa tak samo bo ma bla bla bla...." a jednak sie rożnia moze kur..odstwcie co niektorzy ksiazki i idzcie na siłownie..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kretka potem meta czy na odwrot?

Następny temat

meta

WHEY premium