SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

metanabol,metandienon,methendrostenolon...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moj priorytetowy cel to zaimponowac tobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
meta ze wschodu bardziej poszła mi w triceps, po polskiej z kolei sporo urósł mi najszerszy tak że nie mówcie mi że nie ma różnicy.
LOL.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Ale mnie bajerka ominela fakt taki ze mam zdanie jak Kazam i nie dlatego ze przecztalem jego post ale meta mecie nie rowna

future-- tak nawiasem mowiac to mocny zaodnik z mojego wojewodztwa wiec chlop wie co mowi

Zmieniony przez - Grande w dniu 2006-03-24 16:34:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1531
narazie to się pyta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Kazam, wiedziałem, że zareagujesz i walniesz jedną ze swoich teorii, oczywiście jak najbardziej słuszną, bo metandienon to zawsze metandienon i wszystko jedno czy polski czy ruski czy garażowy, więc Ameryki nie odkryłeś. Ale przecież tu chodziło nie o metandienon tylko o metanabol, a tu różnice są już znaczne. Więc oszczędzaj paluszki zanim będziesz doradzał wybieranie autorytetów. Ł. Kazimierczak ma kupe wiedzy i to wiedzy praktycznej, a ja stawiam ją 100 raz ponad teorię. Dla przykładu Ty oczywiście wolałbyś się dać operować najbardziej obkutemu studentowi niż praktykowi z wieloletnim doświadczeniem i znaczącymi sukcesami i masz do tego prawo.
PS Moim zdaniem masz kawał wiedzy ale twój internetowy charakter jest wyjęty z kliku dup na raz.
Teraz oczywiście czekam aż się odezwie rzecznik prasowy Kazama.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten post można podsumować powiedzeniem zapożyczonym od marketingowców - "że teoria sobie,a praktyka sobie" tyle na temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
meta mecie nie rowna <--

rowna - pod warunkiem ze stezenia mamy takie same, wiekszosc met jest underami i sa pozanizane stad te stwierdzenia ze polska jest legit!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 625 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22849
Skwara-fajne porownanie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
do niczego nie dojdziemy i tak dla nie ktorych ruska meta ma to ,, cos '' a polska to nie i koniec i niech sobie z tym przekonaniem zostana zaden spec z tego forum wam tego nie potwierdzi dla mnie to jest proste nie wierze w czary hehe meta to meta

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
selko sam mowiłeś że po 10 mg la mniejCieZalało niz po polskiej<rotfl>

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kretka potem meta czy na odwrot?

Następny temat

meta

WHEY premium