SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

megabol dibencozide magnum i kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 59
aha i ile tabletek brać dziennie i co ile miesięcy zmniejszać ilość tabletek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24176 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402458
nie skurczy Ci sie ale zniknie całkowicie i wyrosnie ci...

co za tematy w ogóle zakładasz, ten nie jest pierwszy...

lepiej poczytaj troche!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 59
co ty w ogóle piszesz proszę o odpowiedz na poprzednie putanię to jest moje ostatnie pytanie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24176 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402458
bo zadajesz pytania które były juz tu powielane 1000 razy, znalazł bys odp.na nie jakbys sie wysilił i poszukał chwile,

a co do ost.pyt. to dlaczego chcesz zmniejszac ilosc tabl., co to ma na celu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
W ogóle jaki ma cel branie tego suplementu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
a na przyszłość PATRZ na tabelę składu - witaminki to nie steryd-ki .. - po prostu wiedz co jesz/chcesz jeść

powodzenia

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27
Niektórym magnum pomaga, ja np. zawsze byłem suszak i mówienie mi "jedz więcej", to tak jak powiedzieć grubasowi "jedz mniej". Ja po ty żarłem, ćwiczyłem i rosłem, dopóki nie ma problemow z nadwagą, to uważam za całkiem dobry supl. Działać musi, bo dibenco jest na liście leków dla ludzi z niedowagą i rekonwalescentów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Dlaczego niby skoro jest na liście leków to musi działać. Wiesz ile jest leków które nie działają albo działają w minimalnym stopniu a mimo tego są na rynku? To samo tyczy się suplementów. Najczęściej jest to oszukiwanie klientów... Równie dobrze możesz sobie skomponować kompleks witamin B i wyjdzie Ci nawet na lepsze, bo jest ich tam więcej w tej samej cenie... Powiem tak: jeśli ktoś sobie w banie wpaja, że coś działa, to zadziała. Na tym polega efekt placebo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Prosiłbym nie krytykować zbytnio autorów tematów, że zadają pytania. Skoro mają już temat swój na forum, to niech w nim pytają i dzielą się wątpliwościami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Ja tam nie krytykuje, rozumiem że ktoś nie ma wiedzy na ten temat dlatego pyta, ja tylko stwierdzam fakty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Otwarte bialko ?

Następny temat

OXY-GEN opinie

WHEY premium