SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MEGABOL Dibencozide Magnum co sądzicie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1361

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

Wiek

Waga / wzrost

Staż treningowy

Cel cyklu

Stosowane już wcześniej suplementy

Stosowane wcześniej spalacze

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

Przewidziane finanse na cykl

Uwagi i sugestie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54
Co sądzicie o tym? Bo chce sobie kupić czy to wogóle przynosi jakieś rezultaty.(zależy mi na przybraniu na masie)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Dibencozide klasyk,niewiedziałem ze to jeszcze istnieje zwykle b12 lepiej napisz czego oczekujesz a te sumple odpuść ;)


Zmieniony przez - Generacja_ w dniu 2019-01-18 20:45:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54
No oczekuje nabrania masy bo moje parametry to 75kg przy wzroscie 181cm 17 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
Witaj. Podany przez ciebie produkt głównie działa poprzez podniesienie apetytu. Nie jest to środek który sam w sobie daje efekt w postaci przyrostu masy ciała. I tak konieczne będzie Jedzenie ponad zapotrzebowanie kaloryczne.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Pośrednio może wpłynąć na przyrost masy jednak w marginalnym stopniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Aby nabrać masy potrzebujesz dietę, ciężkie treningi, czas i cierpliwość.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
paweł1653
No oczekuje nabrania masy bo moje parametry to 75kg przy wzroscie 181cm 17 lat

Pamietam tez kiedyś taki byłem jak zaczynałem i o dziwo daleko zaszedłem bez podlewania jak koledzy wyżej dieta,jak dopiero zaczynasz to zwracaj uwaga na to co jesz dołóż jakiś gainer i myśle ze bd dobrze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Lepszy efekt da jedzenie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
jeżeli masz problem ze zjedzeniem swojej puli kalorii, a ten produkt wpłynie na poprawę apetytu i będziesz dzięki temu w stanie przejadać to co masz zjeść żeby być na dodatnim bilansie to warto dodać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Raczej bym specjalnie nie liczył na taki efekt.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Czasem wystarczy efekt placebo

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko czy robić przerwy w stosowaniu

Następny temat

Jaki spalacz, przedtreningowka na poczatek?

WHEY premium