SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mega redukcja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
Witam.
Chciałbym się Was poradzić a propos suplementacji. Może opisze dokładnie o co chodzi.
Miałem wypadek, dość długi czas nie byłem w stanie uprawiać żadnego sportu, siłowni w zasadzie nie mogłem nic robić. Teraz w momencie kiedy sytuacja się poprawiła, postanowiłem zrzucić zbędny balast w postaci tłuszczu który pojawił się przez te ostatnie kilka miesięcy.
Nie powiem jest tego sporo, szybko przez ten czas złapałem sporą nadwagę.

Ułożyłem już sobie dietę przy pomocy forum, zamierzam 3x dni ćwiczyć na siłce po 60-90 minut na początku, i przynajmniej 2x razy w tygodniu jakieś aeroby. Z racji że nie mam formy, nawet poruszanie w tej chwili sprawia kłopoty, zacznę od spacerów na świeżym powietrzu, potem w miarę będę się starał truchtać, i może w końcu biegać.

Potrzebuje od Was porady co w przypadku dość dużej redukcji należy zażywać tj. odżywki/witaminy/itd. oraz w jakiś ilościach i kiedy je brać.
Póki co chyba spalacze sobie odpuszczę z racji tego iż na początku owej redukcji i tak waga będzie spadała znacznie. A chciałbym to robić powoli żeby nie została mi zbędna skóra

Moja obecna waga to 110kg przy wzroście około 188cm. Nie zamierzam ustalać sobie jakieś granicy do której waga ma spaść, chodzi mi o ogólny wygląd.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
multiwitamina, omega, bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
a mógłbyś rozszerzyć wypowiedź tj. jakie dawki, jak się to bierze w DT i DNT, przed po siłce. Jakiej firmy zakupić te suple żeby byłby dobre.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jaki bilans jakie zapotrzebowanie?

jaki rozklad w/b/t na kg m.c.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
bilans - 300
białko - 2g/kg
tłuszcze - 1g/kg
w - 1,7g/kg

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
na start dobrze, choc wydaje mi się ze minus moze byc wiekszy niz 300kcal - ale to Ty liczyłes, ja patrze "na oko".

Jesli w diecie nie uwzgledniasz zrodel omega-3, lub spozywasz ich relatywnie malo - na pewno warto dorzucuc suplement, chocby:

https://sklep.sfd.pl/Olimp_Gold_Omega_3_x3-opis25839.html

na niskokalorycznej diecie przydatne (choc nie koniecznie niezbedne), mogą byc preparaty witaminowe, albo - chociaz b-kompoles z apteki, albo np zestaw:

https://sklep.sfd.pl/Olimp_Żeń_szeń_vita_complex-opis756.html

+

https://sklep.sfd.pl/Olimp_Chela_Min_SPORT-opis1298.html

I na wstep do redukcji - wystarczy zupelnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
faftaq, dzięki za pomoc. zastosuje się do rad.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie ma o czym mowic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
jeszcze się Ciebie bym zapytał czy brać oprócz tego co mi napisałeś wapń? bo troche poczytałem o tym na forum i zalecają żeby brać 600mg rano i 1200 wieczorem.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
mozesz dorzucic
choc ja raczej bym nie siegal do tak wysokich dawek

warto pamietac iz nie mniej istoną kwestią od ogolnej podazy wapnia - jest sam bilans wapniowy, a na jego absorbcję i utratę wplwa wiele dodatkowych czynnikow, jak chocby wit D, czy rownowaga kwasowo-zasadowa diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
pozwolę sobie odświeżyć temat. jestem już miesiąc na redukcji. jest siłownia, aeroby, dieta. Zażywałem przez ten okres żeń-szeń, chela-min, gold omega-3.

Dostałem od swojego kumpla, który emigruje do UK, trochę supli które mu zostały i niedługo kończą się im daty ważności.
Mam do dyspozycji prawie całą puchę scorcha i blistry bcaa olimpu.

Czy mogę je wykorzystać?

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer 1 Vitalmax 2,25 + Kreatyna Vitalmax 300g .

Następny temat

co mam wziąć ??

WHEY premium