SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mavika / redukcja i kształtowanie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
otręby
wywal


Parisienne, wywalamy otręby z dodatkami pseudoowoców te "czyste" nie są szkodliwe

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6505
Czyli na sniadanie jajka lub owsianka i owoce
trening
obiad: kurczak bez skory lub ryba plus warzywa plus troche ryzu kaszy lub makaronu
kolacja twarog plus orzechy
tak bedzie ok?
otreby jem zwykle bez dodatkow i nie granulowane

Zmieniony przez - mavika w dniu 2011-01-03 11:36:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Oblicz sobie w dzienniku kalorycznym jakie ilości jedzenia dadzą Ci te 1800-2000kcal. Z tego jedzenia, które teraz wkleiłaś dużo Ci nie wyjdzie.
Zajrzyj do działu Kuchnia, czy tutaj http://zdrowakuchnia.info/ jest sporo przepisów na zdrowe jedzenie.
Błonnik z otrębów lepiej zastąpić zielonymi warzywami.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
w Gym Plazie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6505
4nn w dzienniku vitalmax wyszlo mi że powinnam jeść 1300kcal...
lodzianin1 ja pozostaję wierna siłowni u lesia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mavika daruj sobie dziennik vitalmaxa, bo te zapotrzebowanie, które jest tam wyliczane, nie ma nic wspólnego ze ZDROWYM i przemyślanym odchudzaniem. Uwierz nam, kaloryczność, którą Ci sugerujemy wynika z naszego doświadczenia i długich obserwacji odchudzających się dziewczyn

Tutaj jest link do naprawdę dobrego kalkulatora żywieniowego:

http://plany.sfd.pl/index.php/mid/85/fid/965/trener/trenowanie&cookie=1

Piszę dobrego, bo jest on przetestowany m.in. przez Lejjlę z Dzienników, która ma spore doświadczenie w układniu (i trzymaniu) diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6505
Bardzo Ci dziękuję Martucca!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
A bardziej ten link, bo tam jeszcze dziennika nie ma http://niewiar.pl:8082/ 
Na 1300kcal przy "naszym" sposobie odżywiania nie dasz rady nic zrobić, tym bardziej porządnie trenować. Większość z nas chyba nawet startowała od 1800kcal i jest to optymalna kaloryczność na początek. Ja dosyć długo ją utrzymywałam.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma za co Jestem tutaj, żeby Ci pomóc, więc pytaj, wpisuj do poprawy swoją dietę, treningi, a w miarę możliwości poprawię i doradzę. I nie tylko ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6505
Pytałam już czy ten trening jaki zaplanowałam będzie ok ale nikt mi nie odpowiedział. Co do ćwiczeń to jednak zaczynam od środy bo leczę się po zatruciu noworocznym ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki

Następny temat

dieta na redukcje do sprawdzenia

WHEY premium