SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mavika / redukcja i kształtowanie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mavika to dopiero początek tego, co dla Ciebie przygotowałam

Nie przejmuj tym, że coś Ci nie idzie tak jak trzeba Już niedługo ciało nauczy się łapać równowagę i problem z ćwiczeniem zniknie
Te ćwiczenia są trudne do wykonania, bo angażują praktycznie całe ciało. Wiele mięśni musi pracować, żeby utrzymać równowagę i jeszcze na dodatek kontrolować ruch

Marshall, do tych ćwiczeń nie bierze się żadnych obciążeń, są zbędne, bo ćwiczy się dźwigając własne ciało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Kurcze tak podpatruję i fajne te ćwiczenia i filmiki tylko utrzymać równowagę to sztuka pierwszy raz to więcej śmiechu niż ćwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
A to Marucca oddaje honor

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A może chcesz dołączyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 381 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5022
Mnie coraz bardziej kusi ta piłka, tym bardziej że nie wiem czy po zmianie pracy będę miała czas na siłownię, bo to na drugim końcu miasta

"Słownik jest jedynym miejscem, gdzie sukces wyprzedza wysiłek"

http://www.sfd.pl/Słodko_gorzkie_rozterki_/_prośba_o_fachową_poradę-t688384.html - moja walka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kupuj piłkę Ja już tu opracowałam co nieco jeśli chodzi o bardziej zaawansowane treningi bez obciążenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 381 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5022
Jutro biegnę do Biedronki, może coś jeszcze zostało
Piłka powinna chyba dobrze zrobić też mojemu kręgosłupowi, jeśli angażuje głębokie mięsnie

"Słownik jest jedynym miejscem, gdzie sukces wyprzedza wysiłek"

http://www.sfd.pl/Słodko_gorzkie_rozterki_/_prośba_o_fachową_poradę-t688384.html - moja walka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6505
Moje uda są mega zakwaszone. Ledwo się schylałam w pracy :)Wreszcie coś zmęczyło moje uda! Martucca ozłocę Cię chyba! (jak tylko dostanę pracę za więcej niż 6zł/h ;) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mavika wystarczy, jeśli Twoje zdjęcia znajdą się w newsletterze SFD i olśnią ok. 350 tyś userów tego forum

To nie jest żart

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-02-24 23:00:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Ten twist z pilka to pierwszy raz widze,kurcze dosyc trudne,bardzo fajowe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki

Następny temat

dieta na redukcje do sprawdzenia

WHEY premium