SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa czy redukcja

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4520
witam wszystkich moje pytanie jak w temacie waze okmolo 90 kg nigdy tak naprawde nie robilem typowej rzeźby praktycznie cały czas od ponad dwoch lat masa. zaczynbałem od okolo 50kg wagi teraz okolo 90kg. problem tkwi w tym iz mam troche wody miękki bice i klatke wiecie o co mi chodzi. obecnie biore nitro 2. jak uwazacie robic mase tak do marca jeszcze lub kwietnia pozniej wejsc na redukcje wycinka i rzezba??? co uwazacie??

...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4520
aha i czy jak robie pompki codziennie wieczorem to przeszkadza to w czyms bo słyszałem rozne opinie na ten temat:/

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30054
dolanczam sie do pytania bo mam identyczny problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4520
no to czekam razem z Toba na konkretne odpowiedzi:%) wesołych swiat!

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 446
jeżeli jesteś ''tłusty'' to wiadomo że lepiej zredukować, a potem rosnąć z odpowiednią dietą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4520
nie jestem tłusty tylko mam troche wody rozunmiesz?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 446
napisałeś swoją wagę nie podając wzrostu, więc skąd mamy wiedzieć, jak to na oko wygląda z ta wagą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4520
wzrost okolo 184cm mniej wiecej...

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 405 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7650
najlepiej daj foto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4520


wiem ze nie wyrazne ale nie mam naprawde teraz mozliwosci zrobic lepsze zdjecia z koma i to jeszcze lipnego:/

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4520


iłapka

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30054
zerba widac:) fajna sylwetka ja mam wieksza mase i wyzszy bf. ja bym masowal na twoim miejscu.

Zmieniony przez - Cycu_ś w dniu 2008-12-24 17:38:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak oceniasz mijający Rok

Następny temat

trening silowy once again

WHEY premium