SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa a treningi na ławce

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dużo jest opinii, by trenować w pozycji stojącej na masę.
Mam tu jednak ograniczony sprzęt do ławeczki i hantli.
Takie ćwiczenia jak wyciskanie francuskie, czy trening bicepsa w oparciu o nogę są złe?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777831
A skąd wziąłeś taki pogląd, że trenować na masę powinno się stojąc ? Nigdy o czymś takim nie słyszałem
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na youtube.
Mam jeszcze jedno pytanie.
Chodzi o górę klaty.
Na klatę robię wyciskanie hantli, rozpiętki i standardowe pompki.
Nie mam ławki skośnej/regulowanej.
Jakie ćwiczenie/ćwiczenia na górę klatki mi polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777831
Zrób sobie pompki z nogami na podwyższeniu to jest bardzo dobre ćwiczenie a nie wymaga sprzętu .

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Rion

Bo jak stoisz to wydzielasz więcej testosteronu. Nie wiedziałeś o tym ?
2

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777831
Muszę więcej you tube oglądać tam na pewno są takie nowinki, o których się mało komu śniło

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A wyciskanie hantli z szeroko rozstawionymi rękoma?
To może być alternatywa dla tych pompek, czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777831
Nie, szerokie prowadzenie hantli spowoduje, że mocniej będą pracować zewnętrzne rojony klatki piersiowej. Jaki masz staż i doświadczenie na siłowni?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Wstaw zdjęcie klatki, to Tobie powiem, czy musisz wykonywać cokolwiek na dodatnim skosie. Wydaje mi się, że brak Tobie mięśnia i nie ma co udziwniać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Staż na siłowni jest taki, że od początku października na poważnie. Wcześniej sportowy tryb życia, ale miałem mniej kilogramów do hantli i nieregularnie trenowałem i bez diety. Mam 180 wzrostu, a ważę 76,5 kg na czczo w spodenkach. Jeśli chodzi o moją klatę no to nie jest jakaś mega jeszcze, więc stąd moje pytanie o ćwiczenie o jej górną część.

Generalnie jestem szczupłej budowy.


Zmieniony przez - robert1996... w dniu 2016-01-18 20:37:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Aerobowy

Następny temat

Pierwsza redukcja

WHEY premium