SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam problem z prawym barkiem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
mam problem z prawym barkiem gdy robie wyciskanie na ławce poziomen i skośnej to mi strzela w nim jeśli łokcie ida po bokach ale jak dam ih troche po skosie to już jest wszystko ok

mozna robić lekki skos podczas wyciskania??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
smalec mi też na płaskiej tak niestrzela jak na skosnej ale jednak obciążenia jednak niebede zwiększał

remol dzieki za rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
rozgrzej sie pożadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
no dobra bardziej sie do tego rpzyłoże

a przyjmowanie glukozaminy pomoże nonie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
napewno nie zaszkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
zieki Damixxx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 279 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1742
Może daruj sobie na jakis czas to cwiczenie, wtedy odciazysz troche bark,albo rob to cwiczenie przez jakis czas z malym ciezarem.

Cały układ jest tak silny, jak silne jest jego najsłabsze ogniwo.
Pozdrawiam !
--==Veko==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
dzieki veko najpierw zrobie pożądną rozgrzewke jak dlaej będzie bolec to zmniejsze ciężary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1259
tez tak mialem(mam), jesli masz juz to dlugo lub tak od zawsze miales to cwicz spokojnie-juz tak po prostu jest ..i tak zostanie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
ja tak mam na skosie ,i na prostej z małym cięzarem jak słabo kontroluje ruch,jak do***ie cięzar 80% to juz nie strzela bo lepsze prowadzenie jest ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1545 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8575
wesoły sanitariusz zawsze znajdzie jakąś alternatywe

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o ocenę planu ćw. klatki

Następny temat

trening 'cyklona'

WHEY premium