SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam mętlik w głowie na temat treningu proszę o pomoc

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6272

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 705
Znalazłam instrukcję na Youtube RDL i martwy ciąg tylko jak jest różnica jeden robi się na prostych nogach. I ten przysiad sumo mogę go robić z hantlą np?

Lunia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
witaj Arachis

w tym temacie znajdziesz filmiki instruujące, jak wykonać wiele ćwiczeń z różnych treningów, jest też porównanie MC i RDL

https://www.sfd.pl/Ćwiczenia__filmy-t729352.html

powodzenia !!

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 705
o fajnie dziękuję a możesz mi jeszcze napisać czy będzie wielka różnica jak wezmę hantle zamiast sztangi?Bo czasem się czeka i czeka a panowie ćwiczą:)i nie chcą oddać

Lunia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
oj, ja nie robiłam jeszcze w mej krótkiej karierze przysiadu sumo, więc nie chcę Ci źle podpowiadać

a co to, jedna sztanga na siłowni jest ? niech oddają, jak wezmą, takie samo masz do niej prawo, jak i oni

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mc daje sie ze sztangielkami zrobic ale to nie to samo
przysiad tak soamo, mozesz robic cos co nzywa sie plie zjedna sztangielka, ale zawsze sztanga jest wygodniejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 705
Wróciłam z treningu i... szok poprosiłam trenera o pomoc w wykonaniu treningu a On na to, że się rozrosnę od tych ćwiczeń, że będę miała dupsko i w nogi mi pójdzie, bo cytuje "Mam takie ciało" starałam się zrobić wszystko jak należy, bo nie jestem z tych co boja się wyzwań tyle, że jak chciałam obciążenie do przysiadu to mi nie dał tylko mówi żebym na razie robiła bez:( a bez mogę zrobic nawet 15:((
Oni przecież sa po AWF po kursie, ale wciąż mówią trenuj 15-20 powtórzeń rób serie łączone i straszą dużymi nogami!!!

Zmieniony przez - Arachis w dniu 2011-06-07 21:10:09

Zmieniony przez - Arachis w dniu 2011-06-07 21:10:33

Lunia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
trenerzy to tak czesto zalamuja swoimi tekstami ze nie wiem, jakas akceje trzeba by prowadzic uswiadamiajaca,
Miec duzy tylek to marzenie ale he he miesnie pośladkowe nie rosna w szerz , wiele sie powiekszyc nei da, podciagnac w gore utwardzic, ale jak zyje nei widzialam by ktos sobie cwiczeniami silowymi pupe na "dupsko" przerobil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 705
Z drugiej strony dziwi mnie to, że dziewczyny trenują rok, dwa i nic nie widac cialo wisi jak wisialo,a albo wciąż grube i nawet personalny nie daje rezultatów. Przecież mięśnie z powietrza nie rosną, a ja jem max 1700-1800 kcl, ponadto co to znaczy, że mam takie ciało owszem chyba łatwo u mnie widać rezultaty, ale to chyba dobrze?

Lunia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie wiem jakie pan "trene" ma wyobrazenie ciala kobiety, co to ma byc flak a`la meduza??
powiedz by pokazal co ma pokazac i nie komentowal bo planujesz starty w fitness
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 705
hehhe jeszcze zobaczymy jakbym ich rad słuchała to wpieprzałabym fast foody i tony lodów, bo cyt: "przecież możesz jesteś szczupła". Rozsądek przede wszystkim rozumiem czasem cos zjeść dobrego, ale raz i jeden kawałek, dwie galki lodów, nie obżerac się, bo na shapowych dietach to wpadłabym w bulimie albo anoreksje "jedz 1300 i trenuj 5 razy w tyg" okresu nie miałam 6 miechów, odwodniłam się a LH spadło i gin powiedziała, że albo wezmę się za siebie albo będą kłopoty, w obwodach mniej o 2 cm a ciało wcale nie ładniejsze nie warto

Lunia

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wsparcia moralnego mi trzeba :) powrót do formy

Następny temat

selene211/zaczynam po długiej przerwie...

WHEY premium