SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam 12 lat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Masz świetny wiek nie tylko do boksu ,ale do wszelkich dyscyplin sportowych (no może z wyjątkiem gimnastyki).

W twoim wieku najlepiej zacząć z karate lub też taekwondo.Style tradycyjne dobrze przygotują cię do dalszych treningów w twardych stylach takich jak np. Boks, Muay Thai czy też Kickboxing.

A druga kwestia czy będziesz miał z kim trenować jeśli pójdziesz na Boks.U mnie w klubie jest chłopak (9 lat) który chodził właśnie na taekwondo ,ale znudziło mu się i przszedł do nas na Muay Thai. Niestety nie ma kim trenować ,ale wytrwale na każdym treningu robi worek i ogólnorozwojówkę

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Rambaa, nie musi wierzyć Zresztą to i tak wynik-zgadywanka

A autorowi zazdroszczę trochę - sam chciałbym zacząć w wieku 12 lat

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44
dziękuje za porady jutro dzwonie do tego klubu i musze pogadać z trenerem o której mam mieć te treningi gdyż z zajęć pozalekcyjnych mam
-5 godz. muzyki
- 2godz. dodatkowego j. polskiego
- 1godz- j. angielskiego
-45 min. treningi na basenie prowadzone przez olimpijkę pania ize burczyk



a pozatym ostatnio kupiłem
-rękawice 57 zł
-owijki 15 zł
- ochraniacz na zęby - 8zł
razem 80 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3658
Jeżeli wydałeś trochę kasy, to już oznaka, że jesteś zmotywowany na tyle by iść na pierwszy trening. Życzę Ci jak najlepszych wyników w sporcie, jak i po za nim. Pozdro

Zmieniony przez - Ramil92 w dniu 2009-11-13 22:45:39

Zmieniony przez - Ramil92 w dniu 2009-11-13 22:46:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1688
Nie rozumiem dlaczego tak młody idzie już do klubu... Wg mnie powinieneś aktywnie ćwiczyć na wf i kopać z kolegami piłkę. Ewentualnie jak jesteś bardzo napalony to zajrzeć na stronę : http://www.kulturystyka.pl/atlas/
patrz --> Trening domatora

Lub iść na karate czy akrobatykę a przy 14-15 już pójść na do jakiegoś klubu. Takie rozwiązanie jest wg. mnie lepsze bo na np. akrobatyce cię porządnie rozciągną to jak później pójdziesz na trening kb to nie będziesz miał żadnego problemu z kopnięciem high kicka czy innych kombinacji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
serce co Ty gadasz? to jest jak najlepszy wiek, żeby iść na trening. Przyjemne z pożytecznym. Dzieciak trochę się nauczy przy czym to świetna zabawa.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
igoras napisz jak tam na 1 treningu powodzenia.

Serce

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3658
Serce21 zauważ, że on nie chce iść na kickboxing tylko na boks, a jak wiadomo im młodszy jesteś tym szybciej przyswajają Ci się podstawowe układy. Wiadomo jak wygląda wf w polskich szkołach "macie piłkę, pokopcie sobie", a taka aktywność to nie aktywność. Na treningach będzie miał przynajmniej dobrą rozgrzewkę i ćwiczenia ogólnorozwojowe, a nie tylko kopać i kopać w tą piłkę. Pozdro

Zmieniony przez - Ramil92 w dniu 2009-11-13 23:13:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44
co do wf całkowicie się zgadzam tak są właśnie prowadzone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3658
I co dzwoniłeś do tego klubu igoras1997 ??Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenerzy do ściągnięcia do miasta

Następny temat

Szukam kogoś kto zna się na rzeczy!!!

WHEY premium