SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

makadamia chce sie wylaszczyc :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4400
dziekuje arphiel :) te paski to musze skads skombinowac bo u nas nie ma "paskow od mc"! te cwiczenia na rozciaganie sa gdzies na forum..? juz szukam...

a w ogole to mam umowiona w przyszlym tygodniu wizyte u fijoterapeuty-osteopaty to i o nadgarstki zapytam. ide bo cos mnie pobolewa w prawym biodrze, lepiej niech obada...

paski to maja byc takie?




Zmieniony przez - makadamia w dniu 2014-03-26 09:51:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Możesz nawet sznurkiem - byle by Ci było wygodnie trzymać. A jak nadal będziesz obijała ramiona to gąbka na gryf.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4400
no wez, gabka to jest dla mieczakow hihihihihi :D

Zmieniony przez - makadamia w dniu 2014-03-26 12:58:28

Zmieniony przez - makadamia w dniu 2014-03-26 18:40:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4400
26.03.14 DNT

dzisiejsza (mocno ziemniaczana :D ) miska:







Zmieniony przez - makadamia w dniu 2014-03-26 18:43:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4400
27.03.14 DT

DZISIEJSZY TRENING:

1. martwy ciag 5 serii po 6 powtorzen 46 kg
2. podciaganie na drazku nadchwytem (tak!tak!)5 serii po... 2 powtorzenia
3. uginanie ramion ze sztanga stojac 5 serii po 6 powtorzen 14 kg
4. przysiad przedni ze sztanga 3 serie po 8 powtorzen 20 kg
5. cwiczenia na brzuch 3 serie
6. aero 10 min
7. rozciaganie

ad. 1 (ostatnie dwie serie 5 powtorzen)
ad. 2 z pomoca oczywiscie (guma jeszcze nie dojechala), niestety trzymajac nadchwytem i rece szeroko nie podciagne sie ani kawaleczka (podchwytem i rece wasko kawaleczek tak), wiec mnie kolega troche windowal do gory (tzn na sie probowalam podciagac, on pomagal) a potem schodzilam sama mozliwie wolno (tzn wolno piewsze dwie serie, w ostatniej juz zwisnelam bezwladnie niestety )
ad. 3 kleska calkowita, chyba mnie to podciaganie na drazku wczesniejsze calkiem wypompowalo... nie dosc, ze nie dalam rady dodac wiecej ciezaru niz tydzien temu to powtorzen bylo 3-4 na serie
ad. 4 zorganizowalam sobie kawalki takiej mocnej tasmy, wiec chcialam chwyt sprobowac, ale juz bylam tak zmeczona... no zrobilam te 3 serie ze smiesznym ciezarem ale po 6 powtorzen tylko


cos czuje, ze jutro nie bede mogla reki podniesc...

MISKA:






Zmieniony przez - makadamia w dniu 2014-03-27 16:53:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4400
28.03.14 DNT


miska:
(ugotowalam gulasz pychaaaaaa)






o zesz... wszystko mnie boli tzn nie wszystko tylko ramiona i plecy w gornej czesci.. guma do podciagania wwlasnie dojechala.

narobilam sobie wczoraj siniakow na piszczelach robiac martwy ciag. macie jakies patenty zeby tych siniakow nie miec? (to nie pierwszy raz..). maz mnie opieprzyl ze "sobie krzywde robie" i ze powinnam jakies ochraniacze nosic

Zmieniony przez - makadamia w dniu 2014-03-28 16:11:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
Mąż dobrze radzi Zakładaj długie skarpety albo ocieplacze na łydki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4400
:) mariolka :) ocieplacze na lydki chyba sobie kupie bo cwicze w palczastych butach i nie lubie do nich skarpet!




Zmieniony przez - makadamia w dniu 2014-03-28 16:31:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
Widziałam te buty w sklepie. Śmieszne są, ale zawsze się zastanawiałam czy są wygodne i jak się w nich chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4400
kwestia przyzwyczajenia, jak juz sie przyzwyczaisz do tak "rozdzielonych" palcow (mnie na poczatku te male bolaly) to sie chodzi z grubsza jak na bosaka. ja lubie chodzic na bosaka i jestem przyzwyczajona (po domu zawsze na boso), ale jak ktos nie przyzwyczajony to lydki i sciegna achillesa podobno na poczatku moga bolec. nie probowalam w nich biegac, a wiem ze niektorzy sobie chwala.. ale do tego trzebaby dobrej powierzchni, natralnie amortyzujacej, bo na betonie w takich butach to mozna sobie (tak mysle) kolana zmasakrowac..

Zmieniony przez - makadamia w dniu 2014-03-29 09:54:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bo fajny tyłek chce mieć

Następny temat

Jabłuszko chce wyglądać apetycznie ;-)

WHEY premium