SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

małe pytanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
a konkretniej ?? do 62 kg powinna dojechać czyli zgodnie z BMI czy jakoś inaczej właśnie chce żeby sama zobaczyła żę mimo częstego złego samopoczucia i rozdrażnienia faktycznie za mało waży , wiem jedno postaram sie jej wytłumaczyć , że musi być zbilansowana dietka + jakieś gut ćwiczonak i be dzie gites aha i jeszcze jedno tak ostatnio czytałem , narzekałą mi na wygląd jej brzucha , jak czytałem o głodówkach to doszedłem do wniosku że po prostu z jej brzucha zniknęły mięsnie i został na nim tłuszcz i skóra chociaż wstydzi sie pokzac ale ja to zmienie i ocenie bo możliwe że tak jest i dlatego jej sie to nie pdoba , a to będzie konkretny argument do zbilansowania diety

Zmieniony przez - niwix w dniu 2005-02-04 19:50:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
waga jest moim zdaniem malo istotna. powinna po prostu jesc tak zeby dostarczyc wszystkich niezsbednych skladnikow odzywczych - tj. bialek, NNKT, witamin i mineralow... blonnik by sie jeszcze przydal

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
chopaki to ja wam kurde po sogu dam chyba no hehe ja to prosty chłopak z uderzanych jestem to sie nei znam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
jakbym tego qaz nie wiedział to bym tu nie przyszedl ciesze sie żę zjawili sie spece jeszcze sie pojawie jak bede układał swoją diete ale ja to ciężki przypadek jestem hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
taa bo wy tylko krytykować umiecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
dobra to ja coś dla was mam , w 100 % do skrytykowania tylko żeby wypisac czemu i co i jak żebym mógł tu wysąłć koleżanke żeby sobei poczytała co z nią nei halo , a więc ile waży jaki ma wzrost jużwiecie aktywnośc fizyczna prawie zero 2x ziennie 30 minutowy spacer bądź szybki spacer

a teraz to co mnie najbardziej uderzyło --> pytanie co wczoraj zjadłaś

odpwoiedx --> 2 tosty 2 batony 2 pączki i jakaś kanapka no w szoku

tost --> ser+pomidor+przyprawy+ogórek

dzisiejsze śniadanie --> jogurt + czarbna kawa , teraz neidawno rozpuszczalna + tost

to co zjadła wczoraj to tak jada prawie codziennie niezły lol

niop a własnie sie dowiedziałe mże keidyś w ciągu dnia jadła np same jabłka , więć panowie szpece , znowu prosze was o pomoc jak jej wytłumaczyćże to jest be !! i mimo że bezie chooda nie będzie dobrze wyglądac , licze na awas po raz kolejny


edit tekst koleżanki --> mimo że wiem że źle sie odżywiam to nic z tym nie zrobie bo eni chce przytyć !! , kiedyś miałam tak że stawałam codziennie na wage i sprawdzałam czy nei przytyłam , to chyba troche obsesja

heh ja jej powiedziałem ze nei troche

edit 2 czytałem troche postów o odżywianiu np podwieszone ale nie umiem jej łopatologicznie wyjasnić co i jak a wydaje mi sie że bez tego odesłanie jej na forum mija sie z celem bo i tak nie bedzie tego czytać, musi usłyszeć całą prawde w paru zdaniach

Zmieniony przez - niwix w dniu 2005-02-05 15:32:20

Zmieniony przez - niwix w dniu 2005-02-05 15:39:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brakujące ~400 kcal

Następny temat

Typ budowy ciala a % tkanki tluszczowej

WHEY premium