SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

m-drol + testosteron propionat

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90
witam, co sadzicie o polaczniu na jeden cykl m-drolu i testosteron propionat (testolic). m-drol 5 tyg, a testolic 1-6 tyg e2d
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Hcg 2 ostatnie tygodnie z propem (6 strzalow 1000 jednostek e2d) i clomid 3 dzien po ostatnim strzale zaczynam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
ankieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90
1. WIEK:28
2. WAGA:94
3. WZROST:185
4. WYMIARY:
-biceps:42
-klatka: dawno nie mierzona, ale ponad 120
-udo: normalne
-talia: brzuch nie wisi
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 6
6. DIETA: przestrzegana
-białko:jw
-węglowodany:jw
-tłuszcz:jw
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: meta i prolonagatum
8. TRENING:3-4 razy w tygodniu
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA:ok 8 miesiace
11. POZIOM BF%: norma
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): jak nie jem to chudne,jak duzo jem tyje
13. STAN ZDROWIA:wzorowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: jeszcze nie lysieje
15. PPM (podstawowa przemiana materii): raczej szybka
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120, nie szaleje z maxami
-martwy ciąg: szkoda mi kregoslupu na jakies rekordy
-przysiad: nie robie na maxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
propa pociągnij tak z 8 tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90
6 tyg za krotko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13017
po co 5 tyg na m-drolu? jego dzialanie slabnie po 3 tygodniu. Szkoda watroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90
dobra, to zrobie 4 tyg na m-drolu, jak to najlepiej brac, pierwszy tydzien 1 tabletka, i potem do konca po 2?? i czy warto zwiekszac dlugosc brania tescia z 6 do 8 tyg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 182 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4781
jak z libido na takim połączeniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Zadbaj o profilaktyke, bo choroba moze ci cykl zepsuc. Ja lece teraz:

1-8 prop
2-5 mdrol

Bylem bardzo zadowolony z masy i sily, a tu kvrwa w 4 tygodniu mdrolu dopadla mnie angina, ponad tydzien nie cwiczylem, miesnie leca, cykl sie zyebal ogolnie. Jutro dopiero na silke ide. Jeszcze 2-3 tygodnie polece z propem zeby wrocilo chociaz to co zrobilem wczesniej i koncze cykl. Jakies 2-3 miesiace po cyklu i odbloku odbije sobie za to i oprocz 1-11 cypio, 7-12 wino jak planowalem dolacze 1-4 mdrol i 1-4 prop na poczatek.

Kvrwa, czemu zawsze podczas cyklu cos sie musi zyebac? Wy tez tak macie?

Libido zayebiste.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2011-02-28 21:12:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90
powiedz cos wiecej w cm i kg. co bierzesz na oslone? jak kiszki, bola?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Waga plus 5-6kg okolo, lapa plus 2 cm, sila 5-30 kg na plus (przysiad i martwy kolo 30kg na plus, male grupy plus 5-10kg, klata plaska plus 15kg okolo, bary wyciskanie z tylu 10kg). Pompy nie czulem po treningu co dziwne (albo caly czas mialem i nie czulem ). Ogolnie chec do treningow duza, wytrzymalosc ogromna, konczysz ciezki trening i masz sile na drugie tyle. Generalnie kosa, zayebiste polaczenie gdyby nie ta pyeprzona choroba to byloby jeszcze lepiej. Jutro lece na silke to zobacze jakie spadki. Kvrwica mnie strzela jak pomysle, ze tak mi sie zyebal cykl. Oby przez te 2-3 tygodnie na samym propie juz wrocic do tego co bylo i zatrzymac wiekszosc (na odblok 3x2000jednostek hcg i 24 tabsy clomu plus kreatyna i inne suple). Libido spore (prop leci balkan, teraz zwiekszam na 150mg e2d po odstawieniu mdrola, wczesniej ~130mg e2d).

Co do flakow to spoko, ale czuje ze bez heperegenu i esselivu (oba 2 razy dziennie po 1 tabletce) byloby krucho. Dlatego heparegen 2x1 tabletka i esseliv/essentiale w tej samej dawce musi byc imo. Bez oslonek nawet nie bierz. Oprocz tego co napisalem na watrobe bralem tez inne suple 2 razy dziennie: omega3-->2x1, koenzymQ10-->2x1, czosnek w kapsulkach-->3x1-2, witaminy i mineraly-->2x1, witamina C-->gram rano i 0,5 grama na noc, magnez-->3x1, wit.B6 50mg-->3x1. Dla mnie to takie minimum, witamine C mozesz zmniejszyc do 1grama na dobe, ja daje 1,5grama. Na profilaktyce nie ma sensu oszczedzac, ja mam mysle bardzo dobra i mimo wszystko angina. O watrobe jednak zadbaj szczegolnie, bez heparegenu i esselivu/essentiale nie zaczynaj. Cykl dobry, ale nie na pierwszy kontakt z SAA. Moj to jest 2 cykl. I mysle, ze 7 max 10 dni lec 1 kaps mdrola dziennie i do konca potem 2 dziennie. Przy 2 czuc moc, jednego kapsa dziennie przez tydzien daj na przyzwyczajenie organizmu na srodek. Rano kaps i drugi z posilkiem przedtreningowym.

Ogolnie cykl:

1-4 mdrol
1-8 prop

jest ok. Na koniec warto dac hcg i obowiazkowo clomid. O diecie i suplach wspominac chyba nie musze.

Teraz po mdrolu biore: hepatil 3x2 (3 tygodnie bede bral) i heparegen 1x1 (2 tygodnie). Jak skoncze propa i hepatil+heparegen to zrobie aspat, alat i bilirubine. Zobaczymy co wyjdzie.

Widze, ze chcesz brac propa tylko 6 tygodni. Daj minimum 7, to takie optimum imo, a najlepiej 8. Czyli:

1-4 mdrol tydzien 1 kaps ed, 3 tygodnie 2 kapsy ed
1-7(8) prop e2d

Hehe, widze pierwszy cykl miales jak ja na enanie i mecie, teraz tez lecisz podobnie. Dobry wybor.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2011-02-28 23:05:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stawy i ścięgna. cykl leczniczy

Następny temat

Jaki testosteron wybrać ??

WHEY premium