SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lejdiG 2013/2014-pods. współpracy z ŁukaszemK str. 7

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Arphiel, etrala, Mali - dzięki laski

Mały meldunek zrobię. Jestem na redukcji, ale jem smacznie i urozmaicenie Trochę zmian w diecie i supementacji, które zdecydowanie mi wyszły na dobre. Powoli, bo powoli, ale jest mnie ciut mniej.

Z ŁukaszemK współpraca układa się bardzo pozytywnie, podaje mi zalecenia i odpowiada na wątpliwości. To świetny specjalista.

Co do kursu - jest bardzo fajnie. Jestem po pierwszym weekendzie praktycznym. W sobotę była klata, w niedzielę plecy. W sobotę za mało czasu na praktykę, ale w niedzielę już jej było dużo więcej. Nawet się zgłosiłam do pokazania przyciągania drążka dolnego do brzucha i dostałam pochwałę Wiosło hantlą zupełnie źle robiłam. Także będę schodzić z ciężarami i nad techniką pracować. Darek chodzi i poprawia. Ekipa jest super - ludzie są ogarnięci i służą pomocą. Silna ekipa 5 dziewczyn też daje radę. W najbliższy weekend - podstawy żywienia i barki

No to tyle Pewnie wrócę kiedyś z dziennikiem tu, ale jeszcze nie teraz. Taki powrót z ankietą i w ogóle

Pozdrawiam i powodzenia wszystkim masującym, redukującym i rzeźbiącym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć wszystkim - starym wyjadaczom, jak i nowym ;)

Po takim czasie nieobecności to chyba powinnam zacząć od ankiety? ;)

Ogłaszam wszem i wobec, że dostałam okres!!! :D Naturalnie! Bez przyjmowania hormonów płciowych! To tak tytułem wstępu, ale może od początku...

Ostatni raz miałam naturalną miesiączkę 4.03.2010 r. Potem kilka miesięcy Novynette, więc krwawienia z odstawienia, potem przestałam brać Novynette i już nic się nie działo przez około 220 dni. Zbiegło się to z gwałtownym odchudzaniem i zażynaniem się na spinningu. Schudłam 10kg, osiągnęłam wagę 46kg. Była Luteina, po której nic się nie działo, potem szpital po raz pierwszy, diagnoza: niedoczynność przysadkowo-podwzgórzowa. Rozpoczęłam leczenie Estrofemem i Duphastonem, po którym następowało krwawienie z odstawienia; leczenie zakończyłam w listopadzie 2012 r. Jeśli chodzi o odżywianie to w maju 2012 r. wylądowałam u Ladies (stary dziennik w stopce), zaczęłam wtedy jeść jak człowiek, zbudowałam trochę mięśni. Od momentu odstawienia Estrofemu i Duphastonu, czyli listopada 2012 r., nie miałam okresu. W marcu 2013 r. nastąpiła kulminacja – przytyłam. Czysta micha była, treningi były, więc co się stało? Chyba wszystko na raz, przede wszystkim stres związany z nową pracą, zawirowania hormonalne, spadek motywacji. Zdecydowałam się na współpracę z Łukaszem Kowalskim i to była świetna decyzja! Sporo zmian w diecie, suplementacji, treningu. Postawiliśmy dwa cele: po pierwsze zdrowie, a konkretniej odzyskanie @. To był priorytet. Cel numer dwa: sylwetka.

Cel numer 1 osiągnięty! Moja radość jest ogromna. Z bólu związanego z okresem cieszę się jak głupia

Jeśli chodzi cel numer 2, a zatem zbudowanie sylwetki, to wciąż nad tym pracujemy :)

Jak wyglądały treningi i dieta? Przede wszystkim treningi nie były szczególnie katorżnicze (około 16-20 serii na sesję) ze względu na problem z @. Nie stresowaliśmy mojego organizmu za bardzo, chociaż myślę, że niektóre partie otrzymały pewne bodźce do wzrostu przy ćwiczeniach takich jak Hip Trust, Sumo Deadlift i kilku innych ;) Na aeroby poświęcaliśmy raczej mniej niż 60 minut na tydzień ;) Ostatnio wprowadziliśmy również krótkie interwały.

W diecie bardzo zwracaliśmy i zwracamy uwagę nie tylko na dobór produktów i jakość, ale również rozkład węglowodanów w poszczególnych dniach i posiłkach, w zależności od intensywności treningów. Nie cięliśmy za bardzo kalorii i węglowodanów, najniżej z węglowodanami zeszliśmy do 130 g, bywały ładowania, obecnie stały, dobry poziom 240 g ;) Łukasz przesyła mi nie tylko zalecenia dietetyczne i treningowe, ale także te dotyczące poprawy jakości snu i redukcji stresu.

Wpis reaktywujący jest przede wszystkim dlatego, że chciałabym polecić Łukasza Kowalskiego jako Trenera Personalnego. Jeśli któraś lady chce spróbować innego podejścia, jeśli u którejś efekty nie są współmierne do wkładanej pracy, kiedy coś się dzieje ze zdrowiem lub jeśli któraś po prostu chce mieć nad sobą świetnego specjalistę, który ukierunkuje, podpowie dietę i treningi, to koniecznie niech rozpocznie współpracę z Łukaszem -> http://180rekompozycja.pl/

Łukasz, dzięki za ten rok. Jestem Ci ogromnie wdzięczna. Jak było – sam dobrze wiesz, nie zawsze łatwo, czasem moje narzekanie, spadki sił, motywacji, ale każdy Twój mail dawał mi kopa, brałam się z powrotem, ze zdwojoną energią, do pracy. Wiem, że jestem ciężkim przypadkiem, że wymiary nie spadają w takim tempie, jakiego byśmy sobie życzyli. Że zdarzały się wpadki, choć na szczęście nie dużo. Dziękuję i liczę na kolejne owocne miesiące, działamy dalej!

Pozdrowienia i podziękowania również dla Mawashiego, u którego byłam na treningu personalnym, popracowaliśmy nad moją mobilnością i martwym ciągiem, z którym miałam problem. Dziękuję!

Podziękowania także dla... Moderatorek i całej społeczności Ladies . Bo to przecież tutaj nauczyłam się jeść, komponować posiłki, trenować. Dzięki temu Łukasz nie musiał mi już tłumaczyć podstawowych rzeczy :)

Fotek porównawczych nie będzie. No może taka jedna, żeby pokazać, że dupa mi nie oklapła na super sylwetkę przyjdzie czas i wtedy coś wrzucę. Bardzo niski poziom tkanki tłuszczowej niekoniecznie idzie w parze z przywracaniem miesiączki i tego się trzymam ;) Obecna sylwetka na pewno nie jest metą ani finałem mojej współpracy z Łukaszem. Mam apetyt na więcej.



Obecnie chcielibyśmy ustabilizować sytuację, bez wprowadzania radykalnych zmian. Nie ukrywam, że chciałabym zatrzymać @ na dłużej. Zatem z powrotem na forum chwilę się jeszcze wstrzymuję, ale za jakiś czas chciałabym wrócić z prowadzeniem wypisek pod okiem Łukasza.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że niedługo zawitam tu znów na stałe

Zmieniony przez - lejdiG w dniu 2014-04-30 11:53:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
oo nowa fryzura! figura fantastyczna, zdrowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzymam kciuki i liczę na szybko powrót
zad faktycznie się trzyma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Super że sprawy się mają ku dobremu Teraz tylko pracować dalej

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
z tym Łukaszem to ciekawa sprawa, mi nie chciał udzielić wsparcia dietetycznego ( tak było swego czas) mimo, że od lat mamy fantastyczny kontakt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Super, że ze zdrowiem się poukładało- i to bez lekowo No nic tylko się cieszyć!

Na zdjęciach różnica widoczna gołym okiem- zwłaszcza w porównaniu z wtedy kiedy się widziałyśmy

Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2014-04-30 15:18:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
No, no
No i gratuluję, zdrowie najważniejsze

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Cześć Ola
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia dla chudzielców

Następny temat

Błagam o pomoc w ułożeniu/poprawieniu diety

WHEY premium