SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lato=brak apetytu :/...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4719

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8035
ema


sytuacja wygląda następująco: ostatnio , jak jest gorąco wchodzą mi tylko owoce, no czasem jak zgłodnieje to oszamie jakis ryz z kurakiem, ale zde3cydowanie nie ma mowy o dostarczeniu+500kcal!!!!!!!!!. nie moge patrzec na ser jajka itp. niewiem, mam jeszzce z kg gainera,ale duzo mi on nie da


zastanawiałem sie czy nie zrobic sobie przerwy od diety na wakcje, ale nie wiem ile na tym strace.


i jeszcze jedno, jak nie bede trzymal diety, to lepiej zebym starał sie w miarę dostarczac tych węgli i białka-mało ale zawsze cos, czy jesli nie trzymam diety, to dostarczania białka i wegli w ilosciach ponizej mojego zapotrzebowania nic mi nie da??


pozdro


za dobra rade daje SOGa

Zmieniony przez - -basta- w dniu 2007-06-17 16:34:45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31505
No to masz wypas, ja mam to samo co założyciel tematu I niestety niekiedy nie daje rady zmusić organizmu do zjedzenia np. 100 g piersi + ryzu i jeszcze warzyw Dlatego układam sobie inną dietę na lato, moze pomysl o rzeźbie? Ja chyba zacznę robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
sytuacja wygląda następująco: ostatnio , jak jest gorąco wchodzą mi tylko owoce, no czasem jak zgłodnieje to oszamie jakis ryz z kurakiem, ale zde3cydowanie nie ma mowy o dostarczeniu+500kcal!!!!!!!!!. nie moge patrzec na ser jajka itp. niewiem, mam jeszzce z kg gainera,ale duzo mi on nie da/ja w upały jem większość posilków na zimno, spróbuj może pomoże


zastanawiałem sie czy nie zrobic sobie przerwy od diety na wakcje, ale nie wiem ile na tym strace./co rozumiesz przez przerwę od diety


i jeszcze jedno, jak nie bede trzymal diety, to lepiej zebym starał sie w miarę dostarczac tych węgli i białka-mało ale zawsze cos, czy jesli nie trzymam diety, to dostarczania białka i wegli w ilosciach ponizej mojego zapotrzebowania nic mi nie da??/sam doskonale wiesz że jeśli nie będziesz dostarczał odpowiedniej ilości kalori to Twoja waga ulegnie zmianie (spadnie)


Zmieniony przez - Mateo 1983 w dniu 2007-06-17 16:54:40

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
kup sobie to co banan ma w tym swoim tscie, cos tam na "D" - moze pomoze na apetyt

z dieta kazdy ma problem w wakacje i dlatego raczej robi sie wycinki

nei radze stopowac z dieta
zrobilem tak w tamtym roku
najpierw zniszczylem diete...pozniej trening....a pozniej znow doszedlem do wagi i wymiarow wyjsciowych

a cwiczenie od zera na nowo jest katorga

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
No jezeli przytyles i schudles, wycwiczyles cos i ci sila spadla, to to nie jest start od zera.

Nie wiem czy zauwazyles ale bardzo podobny post zalozylem i jest obok Twojego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
kup sobie np. Dibiocenoze Treca na poprawe apetytu :]

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8035
bede musiał jednak zostać przy diecie

jak koelga wyzej postaram sie jesc na zimno, i bede sobie robił jedzenie na puzniej, bedzie napewno łatwiej, zrobie sobie z 5 jajek rano i zjem np. dwa i potem po poludniu 3, podobnie z ryzem, moze to pomoze
jak bedzie ciezko to oszamie sobie gainera, gorzej bedzie jak bede mial wypad na dłuzszy czas z domu :/, ale szkoda mi straic tego co osiagnolem przez te 5 meisiecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Basta tak jak Ci napisalem w upały jem posiłki na zimno, choć gdy ćwiczę kłopotow z apetytem nie mam. Teraz np.zjadłem (oczywiście na zimno) makaron z serem i truskawkami oraz łyżeczką miodu. Pozdro

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
piwo bardzo pobudza apetyt

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
dlatego niektórzy zalecają je po treningu

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2064
Soki owocowe też zaostrzają apetyt,kup pomarańcze i użyj sokowirówki MamusiPozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
-basta- dzieki za soga .. odbijam o ile wejdzie .. pozdro

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chcesz szybkich kilogramów? Wejdź, to jest możliwe

Następny temat

dieta na mase- pomoc!!!

WHEY premium