SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lMathew / Dziennik - od wieszaka do szafy, czyli zbieramy masę %-)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7452

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z kolei sobota będzie spędzona z moją lady - też może być różnie

Poćwicz z Nią jakieś aero to forma nie spadnie

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 840 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22661
Dzień: 19 hmm..

Dieta:
1. owsianka + jajka
2. Kanapki z mięsem
3. J/W
4. Ryż + mięso
5. biały ser + kanapki z miesem + pomidor

Trening:
Treningu nie było - byłem na basenie - pływałem z godzinkę i w sumie nie było źle

Komentarz:
Dzień w miarę W szkole szybko poszło, później ze znajomymi wyskoczyliśmy na basen - ogólnie całkiem pozytywnie - odprężyłem się

Tylko coś cholera jakaś choroba mnie bierze, ale nie dam się - będę się leczył a od poniedziałku mam nadzieję, że będzie wszytko oki, żebym mógł znów pełną parą zacząć treningi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 840 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22661
Wybaczcie mi moją nieobecność - leżę w łóżku i podjadam antybiotyki Mam zapalenie gardła i coś z zatokami Tak więc treningi przerywam do poniedziałku - może trochę dłużej... Ehh coś ostatnio nie układa mi się z tym ćwiczeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Jak choroba to przerwa, a po przerwie lekko zacznij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 840 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22661
Wiem, też tak myślę - ehh jeszcze nie wiem ile schudlem, ale przez to zapalenie gardła prawie nic nie jadłem, więc będzie co nadrabiać Zaczynam popadać w samopogłębiającą się depresję, ale od poniedziałku lekko zacznę i zobaczę co z tego wyjdzie - ile mi zostało A na wagę z ciekawości stanę Jakoś od początku dziennika mi się nie wiedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Pij gainera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Nie ma co się załamywać tylko przeczekać chorobę, wyleczyć się.
Przeanalizuj co może być przyczyną , że waga nie idzie. Za mało paliwa do rozwoju mięśni a przede wszystkim białka

Muszisz być cierpliwy i systematycznie wykonywać każdy trening , solidnie jeść i dużo spać bo tylko wówczas mięśnie rosną.

Może dobrym rozwiązaniem będzie jeśli do diety dołożysz gainerka na uzupełnienie kcal. Może za ciężko trenujesz i organizm nie zdąży się zregenerować?

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 840 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22661
Postaram się nie załamywać - od jutra biorę się za siebie Dzięki za wiarę we mnie

Postaram się jeść więcej i lepiej - co do treningu to uważam, że jest dobry

Zobaczymy jak to będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 840 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22661
Witam!

Dzisiaj dzień trochę zakręcony. Z rana załatwiałem dowód osobisty, po szkole wykłady na prawo jazdy, jeszcze coś wypełniać trzeba było, a później poszedłem chwilkę na siłownie.

Nie będę robił dzisiaj normalnego wypisu, bo nie widzę sensu. Jeść starałem się dość dobrze, ale nie do końca się to udało, bo przez chorobę mój apetyt nieco spadł (kilka dni głodówki i żołądek się "zmniejsza" ) więc trzeba będzie się stopniowo przyzwyczajać. Do tego mój organizm jest osłabiony po antybiotyku i chorobie, więc cudów się nie spodziewałem.

Zrobiłem dziś roztrenowanie bardziej, bo treningiem bym tego nie nazwał - wykonałem praktycznie wszystkie ćwiczenia które były na dziś zamierzone, ale spokojnie, bez obciążania się za mocno i dość technicznie. Już widzę, że spadek siły jest, ale również mogłem się tego spodziewać.

Trochę mi tego szkoda, ale cóż - nie poddaje się ;)

Sądzę, że do końca tygodnia będę się leczył i robił lekkie roztrenowania, pakował w siebie witaminki ażeby móc rozpocząć normalne treningi.

Gainerek załatwiłem, więc też w wolnej chwili będę popijał - mam nadzieje, że 2tyg i wrócę do starej formy.

Przez całe 8 miesięcy treningu nie zachorowałem ani razu, więc trochę ciężko pogodzić się jest ze spadkami i nie bardzo wiem, jak dobrze to rozplanować, ale myślę, że tydzień roztrenowania i podleczenia się jeszcze witaminkami itp będzie dobrym rozwiązaniem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Pierwszy tydzien na luzie - nawet obciazenie 50% bedzie ok

Potem dorzucasz i powoli w górę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deload?

Następny temat

i co mam robic

WHEY premium