SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kupno ławkie i sztangi. pomoc w doborze

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2651
Witam! poprzedno zalozylem w treningu dla poczatkujacych, wiec przenosze :D

Zamierzam kupic sobie sztange i lawke porzadna (dotychczas sztanga 120cm i zaczyna mnie wkurzac przy wl, a lawka pozioma, to lawka do brzuszkow tyle ze na takim stolku :D) Zatem pomoglibyscie wybrac mi sprzet?

mysle o takim gryfie : [allegro.pl/item895134235_najtaniej_gryf_prosty_180cm_fi_2_54cm_nakretki.html]
ew troche wiekszej srednicy ( o 1 mm)

oraz, zeby zaoszczedzic z przesylka o lawce:

wpierw myslalem o tym:

[allegro.pl/item895134477_lawka_laweczka_cala_regulowana_do_cwiczen_s13.html]

ale zauwazylem, ze dokladajac za 20pln mam cos takiego :

[allegro.pl/item895134436_lawka_regulowana_pod_sztange_rozpietki_200b2.html]

W drugiej opcji kusza mnie stojaki oraz mozliwosz trenowania nog ( ? ). z kolei denerwujace moze okazac sie to cos do rozpietek, bo czy nie lepiej tradycyjne oraz zaleta - stojaki.


Nie wiem czy odpowiedni dzial. z gory thx za odp. pozdrawaim.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14834
Z tych dwóch wybrałbym drugą opcję, ma stojaki, prasa do nóg też się przydaje, a to od rozpiętek można odkręcić, bo jest zbędne. Przy różnicy tylko 20zł lepiej wypada ta druga, ale z czasem i tak będziesz musiał zainwestować w coś porządniejszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1024 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18640
1. Na takie ławki nawet nie patrz, miałem taką "marketówke" i po 2miesiącach już się rozwalała....
2. Podaj ile masz kaski na sprzęt, chłopaki Ci doradzą :)
3. Na sprzęcie nie powinno się oszczędzać - sprawdź ofertę
Marbo-Sport i Kelton
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2651
kaski za duzo nie mam o to chodzi. W stosunku do tego co teraz mam (poalem wyzej) to wydaje mi sie ze to duzy przeskok. Sprzet niby ma rok gwarancji. TO na co zwracac uwage przy doborze sztangi??? na lawce nie mam zamiaru wyciskac 100kg w najblizszym czasie, ba nawet i dluzszym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1024 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18640
Profile 50x50mm , testowana wytrzymałość , opinie i recenzje w internecie, funkcjonalność..

Osobiście posiadam taki zestawik na siłce i jestem z niego bardzo zadowolony:

http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/3/300
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/4/287

A co do gryfów to najlepiej było by jakbyś kupił o średnicy 28mm
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Nie myslales (jezeli masz jakies warunki) o zrobieniu swojej laweczki? Tak jak wyzej napisali, marketowki zostaw lepiej, lepsza wyjdzie samorobka. No chyba, ze fundusze pozwalaja to cos z Keltona, Marbo-sport :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2651
myslalem o zrobieniu wlasnej lawki, jednak nie zrobie takiej zeby byla do brzuszkow i skosna tak jak w linku. serio nie mam na takie lawki "markietowki" patrzec?

chyba skusze sie na Kelton ławka składana Hermod

Dam znac co ostatecznie z tego wyjdzie, w przeciagu 2 tyg :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2651
jeszcze raz prosze o ocene:

http://allegro.pl/item911903308_lawka_laweczka_cala_regulowana_do_cwiczen_s13.html 

co w niej sie moze popsuc lub inaczej. Co bylo by jej slabym punktem. wyglada solidnie. sadzicie, ze wytrzyma rok przy cwiczeniu na niej 2 razy na tydzien z ciezarem nie przekraczajam 150kg ze mna?

jezeli nie to skusilbym sie na lawke keltona Hermod :

http://www.allegro.pl/item856795482_kelton_home_lawka_skladana_hermod.html

lub marbo sport:

http://www.marbo-sport.pl/p,pl,29,marbo home - lawka regulowana l013.html

Jezeli, naprawdę 1. jest do doopy, to ktora wziasc z tych dwoch?



aa i pytanie odnosnie gryfow. booooollooooo wpomial, ze jak laweczka to tylko renomowanej firmy. jak jest z gryfami? 1.80 keltona 93 pln na allegro za 50 jest. a niby takei same zelastwa :P

DZiekuje za odpowiedzi. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14834
przy gryfach patrz na grubość, optymalna to 28mm, a te po 50zł mają tylko 25mm. jak znajdziesz np na allegro tańszy gryf o grubości 28mm to spokojnie możesz brać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Które strojaki?

Następny temat

Jakie obciążenia?;)

WHEY premium