SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kto lepszy tayson czy mohammed ali

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4045
kto wedlog was byl lepszy w latach swietnosci boxerskiej mi osobiscie bardziej podobaly sie walki taysona a wam ?? mowi sie ze ali to najlpeszy boxer wszech czasow dlamnie nie :/

To moja jazda ja jestem gwiazda !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 916 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7266
"Fajnie się złożyło bo jestem za Unią Oświecima"

ehhh niezbyt fajnieale jedno ci powiem : ZNÓW W TYM SEZONIE GKS BĘDZIE W KORONIE


"przecież trzymamy sztame"

jak*****
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 916 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7266
teamt rzeka, kazdemu inny bokser przypadl do gustu

osobiscie jestem za taysonem , moze dlatego ze za duzo walk aliego nie widzialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 491 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14527
Polski bokser Pietrzykowski na olimpiadzie w walce finałowej spotkał się z Alim, polak lał go cały czas, a jednak przegrał na punkty cała hala gwizdała nie godząć się na werdykt sędziów.Ali został zawodowcem i zarabiał dużą kase.A Pietrzykowski walczył w polsce.Co do Tysona był dobry ale bez przesady, media zarabiały na nim kase,dlatego był tak długo chempionem. Mistrzów było wielu i nie każdy miał szanse na walki z wielkim rozgłosem. Każdemu podoba się inny mistrz!!

"O sporcie jesteś pokojem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Co do Tysona był dobry ale bez przesady, media zarabiały na nim kase,dlatego był tak długo chempionem"--> g**** prawda,popatrz kogo miał na rozkładzie Tyson w rankingach,z kim kończył zabawe po paru rundach.

Tyson był bokserem do robienia miazgi i nie dostawał w czasach świetności kelnerów takich którzy teraz mają pasy w wagach ciężkich.
Tych obecnych mistrzów to pare lat wstecz Mike w pierwszych minutach walki rozwalał.

Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2027
Co lepsze musztarda czy majonez ? Dla kazdego cos innego , a ze do ich walki nigdy nie doszlo to nie dowiemy sie kto byl lepszym bokserem. Technicznie moze lepszy byl Ali , styl mial fajniejszy Tyson. Moim ulubiencem byl Iron. I jeden i drugi robil dobre show. Tyson mial opinie "zabijaki" , Ali byl wirtuozem ringu , symbol walki o wolnosc , showman itd. Mi bardziej do gustu przypadla Bestia , ale oboje byli wielkimi wojownikami.

"Loved by few , hated by many , but respected by all."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 491 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14527
Tyson był najmłodszym zawodowym mistrzem świata wagi cieżkiej, w jednej z walk o mistrzostwo, jego przeciwnik padł na deski, nikt nie widział zadanego ciosu przez bestie.

"O sporcie jesteś pokojem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3908
No wiec ktory z obecnych Mistrzow z wagi ciezkiej zostal pokonany przez Tysona ?

brak dewizy;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2027
Z obecnych :D ? Tobie sie chyba lata pokickaly...

"Loved by few , hated by many , but respected by all."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3908
Odwolywalem sie do wypowiedzi Dragona .....

brak dewizy;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3387
Tak mi subiektywnie przyszło do głowy.
2 najsłynniejsze walki Alego: The Rumble in The Jungle (z Foremanem w Zairze) i Thrilla in Manilla (III z Frazierem).
2 walki Tysona, które mi najpierw przyszły do głowy to: szok-porażka z Busterem Douglasem i ucho Evandera.
Nie ma co porównywać. Ale to tylko moje skojarzenia.

Zmieniony przez - Fiction w dniu 2005-11-24 22:58:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2027
Z Busterem Douglsem tez mnie zdziwila , z Evanderem to juz inna sprawa. No ale wiecie co Holmes zrobil z Alim , a co Tyson zrobil z Holmesem.

"Loved by few , hated by many , but respected by all."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aikido na ulicy...

Następny temat

Co to jest grappling?

WHEY premium