SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

który spalacz??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
MiWa94 jak rocznik z nicku to rok urodzenia,
to wyjdź z tego działu, nie jest dla Ciebie.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11640
tyle że ja już kupiłem thermala pro revolution a Tse jeszcze z kiedys mam takze wiecie juz jak sprawa wyglada.. jak byscie sugerowali to polaczyc ?

"Najlepszą Obroną Jest Atak"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1803
Czyli lepszy jest thyro?? Ja brałem dyma-burn i był dobry a 2 takto odpada czyli piszcie dyma czy thyro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
Ej koniu ....tak imo. To troche sranie w banie , bo zalezy jaki dostaniesz ThyroTherm , jeśli stary to jest naprawde rewelacyjnym spalaczem ....A pozostałe 2 co podales to dla mnie najniższa pólka

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Spalacz to i tak tylko dodatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11640
wiadomo że to tylko dodatek mam nadzieje ze nikt nie wierzy w reklamy typu "łykaj i chudnij" podstawa to dieta i cwiczenia p.s: to poradzi ktos jak polaczyc tse + thermal skoro juz nabylem.. pozdro

"Najlepszą Obroną Jest Atak"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
sprawdzaj na sobie i obserwuj reakcję organizmu. Zacznij od mniejszych dawek i później dokładaj stopniowo. Od razu nie zarzucaj nie wiadomo ile.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11640
ok zaczne od 1 kapsa Thermala i 2 Tse jak sadzisz bedzie ok? czy Tse wiecej ?

Zmieniony przez - Paczek07 w dniu 2008-04-06 18:24:54

"Najlepszą Obroną Jest Atak"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
spox, nawet jeden dzień mozesz dać 1:1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Slip testowałeś Dyma burna?
imo dobry spalacz, za takie pieniądze.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

18 lat 55 kg Pomocy!

Następny temat

ile węglowodanów i tłuszczy

WHEY premium