SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

który cykl lepszy ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4285

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
w ocenie stacka kieruję się wieloma aspektami, w tym i dzialaniem doraznym (pompa, pobudzenie). na NOII zrobilem wieksze postepy niz na CP, lepsze tez byly efekty dorazne, lepszy smak i nie bylo problemow trawiennych. sklad tez wedle mojej oceny wydaje się być lepszy w trecowskim stacku. nie uwazam ze CP to syf, wiem też że ma swoich zwolennikow. w tym wątku jednakze jak sam widzisz tylko Ty uznajesz wyższość CP nad NoII, co moim zdaniem jest w jakims stopniu wymowne. mysle ze trzeba sporo zlej woli by uznac nitroII za stack najgorszy z mozliwych i wypowiedzi w ktorych pojawia sie taka sugestia nie podnoszą Ci prestiżu

co do mojej wypowiedzi do ktorej sie odnosisz, a w ktorej stwierdzilem ze "stan skupienia" stacka nie ma wplywu na jego skutecznosc, to owszem podtrzymuję to (z tego co pamietam mowilem o crevolution ktorego wspominam - w przeciwienstwie do CP - bardzo milo), w ogólnym rozrachunku jednak jak kupuje proch to chcialbym proch a nie baryłkę i trudno uznac za plus fakt ze jakis suplement dawkowac trzeba widelcem.

tyle z mojej strony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
faftaq - jeżeli ta bryłka, której i tak nie można dociec- więc po co wogole w ten sposób pisać- to jedyny "argument" bo innych nie było mi dane przeczytać- tych poważnych oczywiście- to raczej martwiłbym sie na twoim miejscu o twój prestiż a nie moj- o dobrej czy złej woli juz sie nie rozpisując... ani o reszcie twoich dywagcji...

ciesze się wiec niezmiernie, że jak zapowiedziales kończysz tu dyskusję - a to dlatego, że ciągle powtarzasz te same slowa.

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829


w sumie co miałbyś napisać... dialektyka erystyczna w standardowym wydaniu, nic więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ja bym to inaczej określił w stosunku do ciebie- to jałowa polemika - mam na to piekne polskie przysłowie- ale ci go oszzędzę

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-11-11 20:33:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie no - dawaj


Zmieniony przez - faftaq w dniu 2007-11-11 20:41:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...miej litość nad moimi mięśniami brzucha i przeponą

...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 1 regulaminu
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
teraz zauważyłem

apokalipsa - po inozynie odnotowywałem super wytrzymałość.Jest to duży plus dla mnie.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
widzę, że niektórzy ludzie w ogóle się nie zmieniają
choć w sumie jak dobra fucha i dobrze płatna to po co ją zmieniać...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kiedy co brac

Następny temat

!!! NOWE Odkrycie Mocy NITROBOLON ENERGIZER !!!

WHEY premium