SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

który cykl lepszy ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4282

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
swoją drogą inozyna to dobry dodatek.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jabolcokk - widzę, że faktycznie nie wiesz wiele z tego art. który przytoczyłeś- inaczej nie przyrownywałbys glik. i betainy doinozyny, ktore są zupełnie odmiennymi w działani środkami.

powiem w skrócie, że inozyna dodaje jakby energii- na krótki w sumie czas jednak, dlatego nitro w połączeniu z argininą lepiej pobudza, że tak to nazwę, za to spadki po nitro są nieadekwatnie wieksze niż po cp/tylko nie mów, że dlatego, że efekty większe / za to dzięki tym dwóm składnikom po cyklu na cp jest jakby łagodniejsze przejście przez fazę w ktorej normalnie ilość kreatyny musi sie gwałtownie zmniejszać.

stosuje przeważnie różne staki- zaczynam na słabszych a kończę na silniejszych- jednak nitro choćbym chciał nie mam gdzie wpleść- bo jest ponad tą miarą- bo jest najslabszy z wszystkich jakie znam

King - rozwiń więc temat i powiedz dlaczego?




Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-11-10 19:05:48

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-11-10 19:06:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
SPADKI po nitro i cp beda TAKIE SAME o ile będa wogóle jakies prócz spadku wytrzymałości. jedyny
Jedynie Co odczujemy po odstawieniu Nitrobolanu to to że mieśnie nie puchną tak na trenigu po aakg i jbłczanie cytruliny zwiazanej ze zmnijszeniem produkcji tlenku azotu a przez to krew nie bedzie naplywac tak do miesni. Dlatego po CELL PUMPIE nie bedzie czegos takiego bo Dawka AAKG zawara w CP nie wystarczy zeby odczuć co kolwiek podczas treningu

Niesty po CELL PUMPIE nie uzyskamy takiego napomowania mięśni jak po NITROBOLONIE 2 poprostu CELL PUMP nie ma takiego składu że by poczuć jakiekolwiek pobudzenie czy "pompe mięsniwoa" zamało aakg i nawet nie zmieni tego zarzycie 20 gram CP
CELL PUMP JEST NAJSŁABSZYM SKŁADOWO STACKIEM Z TEGO POWODU JEST TANI
I nie wyjaśniłeś mi na czym polega ta róźnica a ja czekałem cały czas i dalej nie wiem na czym polega ta roxnica

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-11-10 19:45:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899
sorki ze sie wtrace w rozmowe ale wedlug mnie wynika to z tego ze glikocjamina i betaina ma gorsze powinowactwo w komorkach od inozyny (dluzej sie wchlania wiec dluzej sie wydala z organizmu a co za tym idzie mniejsze i powolniejsze 'spadki" pocyklowe.)
jesli sie myle to udowodnij to ze powinowactwo jest inne

Zmieniony przez - Aderos w dniu 2007-11-10 19:45:27

always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899
wiec reasumujac wedlug mnie nitrobolon2 jest lepszym stakiem,szybciej sie wchlania i szybciej i w wiekszych ilosciach(wiecej skladnikow n2)jest wykorzystywanych przez organizm podczas brania,a cp gorzej sie wchlania i nie sa w pelni wykorzystywe wszystkie skladniki i dluzej sa "usuwane " z organizmu bo nie sa wykorzystywane...
takie jest moje zdanie,a mozna to sprawdzic czytajac pierwsza lepsza encyklopedie medyczna w ktorej to pisze ze inozyna ma lepsze wchlanianie od glikocjaminy i betainy

Zmieniony przez - Aderos w dniu 2007-11-10 19:51:15

always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2547
ja wlasnie jade 4 dzien na cykly nitro II + CP narazie czuje sie znakomicie zadnej pompy nie widac , narazie relacjii nie zdam musial byc poczekac z tydzien :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jabolcokk - wyjaśniłem, choc pokrótce czego ty jednak nie rozumiesz, argininy w cp jest tyle bo nie ma ona pelnić tej roli którą pełni w stakach nacechowanych na no- boostery.
reasumując CP POSIADA WSZYSTKIE PODSTAWOWE SKLADNIKI WE WLAŚCIWYCH ILOŚCIACH PRZEZ TO JEST STAKIEM WYSTARCZAJĄCYM A DODATKOWYM PLUSEM JEST JEGO CENA.
wierz mi, że korzystniejsze jest polaczenie betainy, glik. niz inozyny czy wiekszej ilości argininy- jedynie jej mogloby byc w cp troszku wiecej- z tym sie zgodzę, ale nie dlatego, że dla pompy.

Aderos -rozjaśnij wiec troskę ciemności- przytaczając coś z owych encyklopedi.


Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-11-10 20:15:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
a nitrox ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
nitro lepsze od cp zdecydowanie, koniec bzdur.


do autora: zapodałbym tak jak koledzy wyżej, lub coś z tematu ester/jabłczan plus no booster
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kiedy co brac

Następny temat

!!! NOWE Odkrycie Mocy NITROBOLON ENERGIZER !!!

WHEY premium