SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna i mleko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 678
Witam wszystkich... ja mam takie pytanko... czy mozna popijac kreatyne mlekiem? Dzisiaj pierwszy raz kupilem sobie kreatyne Olimp1000 w tablach, naczytalem sie ze dobrze jest zapic mineralka itd... ale ja np po silowni robie sobie koktail z mleka, jajka, cukru i glukozy, i czy moge sobie takim koktailem zapic kreatyne? Oprocz kreatyny w tym momencie nie mam zadnych innych suplementow ani odzywek, a zalezy mi na tym zeby w miare dobrze rozbudowac swoja sile i mase miesniowa. Naczytalem sie tez roznych sposobow przyjmowania kreatyny i w koncu nie wiem ktory jest najlepszy. Czy z nasyceniem, czy bez nasycenia czy jak.. Bede wdzieczny jezeli ktos odpowie mi na zadane pytania oraz rozpisze mi najkozystniejszy cykl przyjmowania kretki. Pozdrawiam!

"Rób co chcesz... niczego nie żałuj"

"Myślenie to ciężka praca... dlatego też niezbyt popularna w naszym kraju"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
zacznij standardowo- dwa razy po pięć gram dziennie, rano i po treningu/wieczorem/... i niestety muszę cię zmartwić kreatyna powinna być daleko od mleka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 867 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11652
nie popijaj takim koktajlem bo masz tluszcz i w mleku i w jajku.
najlepiej zainwestuj w carbo.
i nie rob nasycenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 678
zainwestowac w carbo? A coz to jest i ile to kosztuje?

"Rób co chcesz... niczego nie żałuj"

"Myślenie to ciężka praca... dlatego też niezbyt popularna w naszym kraju"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2859
Poszukaj na wyszukiwarce, mniej wiecej kazdy kto bierze kredke bierze jakis transporter ,moim zdaniem najlepsze jest carbo :P hiehiehi , sam sprobuj mozesz wziasc tez dextroze

Życie jest ciągłą walką,a pokój jest tylko owocem zwycięstwa. <lol>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 678
No to zakupilem sobie dextroze... zobacymy jakie beda tego wszystkiego efekty! Pozdrawiam!

"Rób co chcesz... niczego nie żałuj"

"Myślenie to ciężka praca... dlatego też niezbyt popularna w naszym kraju"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 678
Aaaa i nasunelo mi sie jeszcze jedno pytanko... czy jak zazywam kreatyne to znaczy ze mleka nie moge wogole pic? Czy po prostu nie moge zapijac kretki mlekeim? Jak to jest?

"Rób co chcesz... niczego nie żałuj"

"Myślenie to ciężka praca... dlatego też niezbyt popularna w naszym kraju"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2859
NIO NIE BARDZO :)

Życie jest ciągłą walką,a pokój jest tylko owocem zwycięstwa. <lol>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Możesz normalnie pić mleko, tylko nie pij od razu po kretce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 678
No to juz teraz nie wiem czy moge to mleko pic czy nie, zdecydujta sie ludziska! Pokoj!

"Rób co chcesz... niczego nie żałuj"

"Myślenie to ciężka praca... dlatego też niezbyt popularna w naszym kraju"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
Możesz, tylko nie w krotkim czasie przed/po zazyciu kreatyny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to jest gainer??

Następny temat

Koktaile białkowe spalające tłuszcz??

WHEY premium