SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna - jak odmierzyć

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 35720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
"ale większość twoich odpowiedzi na forum prezentuje podobny poziom, niestety."
Dziękuje za słowa krytyki expercie.
Sposób odmierzenia kretki jest tak banalny ze wstyd w ogóle udzielac tu odpowiedzi.Kup sobie kapsułki jak jesteś tak dokładny.
Pozdro i bez odbioru.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2091
czyli niechce ci sie czytać tego artykułu czy angielski za trudny? szkoda bo byś zobaczył o co mi chodzi, a jak sposób odmierzania (z dokł co do ,5g) jest taki prosty to mi go porostu podaj zamiast pisać jaki jestem głupi ???????????????????????????????????????????????????????????????????

pozdrawiam, Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Nie chce mi sie.Czytałem już wiele artykułów.
Jeśli chcesz ładowac 10 razy dziennie po 1,5-2 gramy to kup sobie kapsy i nie zawracaj nam dupy.Jeśli uwazasz ze ten sposób da ci coś wiecej niz standardowe dawkowanie-powodzenia.
Ponadto jesteś taki znakomity z emusisz koniecznie wiedziec jak łykac kreatynę bo pewnie bez niej nic nie pójdzie..przecież jesteś tak doswiadczony ze na pewno wiesz co to dieta,trening,regeneracja..tu jak widac nie wiedziałeś.No alle minął miesiąc..
https://www.sfd.pl/temat132386/
https://www.sfd.pl/temat132386/
Pozdro.
ps. jesli uważasz ze pisze głupoty na forum to po kiego wała oczekujesz odpowiedzi??Nikt mi nie płaci za pomaganie takim jak ty więc trochę szacunku.

Zmieniony przez - miętki w dniu 2004-04-03 15:16:32

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2091
jak narazie to sie chłopcze troche za bardzo denerwujesz, a pozatym mi nie pomogłeś, tylko napisałeś że zadałem głupie pytanie, więc niewiem po co się odzywasz na temat szcunku nie potrafiąc sam go okazać, no i jeszcze żebyś miał więdzę jakąś przeogromną a ja bym cię pytał serio o głupoty to mógłbyś się mądrzyć, ale nie znając odpowiedzi na wywdawłoby się proste pytanie no to no śmieszne poprostu co sobą reprezentujesz, narka, ja na tym kończe, no a pytanie dzięki wszechwiedzącym ważniakom takim jak TY pozostanie bez odpowiedzi, gdzieś tam też a alternatywnej drodze ktoś pisał ze bierze ileś tam mg kreatyny na kg masy ciała wiec więcej ludzi wpadło na pomysł żeby nie brać kreatyny na ślepo tylko wg. precyzyjnych dawek, no a że nie każdy ma wagę no to możliwe że takie pytanie chodzi po głowie nie tylko mi.
narka geniuszu

pozdrawiam, Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Młodzieńcze a popatrz w AD jak chłopaki odmierzają owe 0.03 grama na kilogram,bo o tym piszesz właśnie.Nijak!!!
Ładują 3 gramy i mają w dupie precyzję!!Rozumiesz wreszcie??
Pzdro.
Jak się upierasz "geniuszu" - wiesz co to Apteka??Tam miłę panie maja dokądne wagi.Reszty jak się domyślisz to dostaniesz czekoladke.
Nara.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Tak wygląda 5 gram

Co cie jeszcze trapi??
Pozdor.


Zmieniony przez - miętki w dniu 2004-04-03 15:28:15

Zmieniony przez - miętki w dniu 2004-04-03 15:29:28

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2091
a co do artykułów które mają swiadczyć niewiadomo o czym mają świdczyć to jakoś nikt nie odpowiedział na połowe zadanych tam pytań, więc jak jesteś taki mądry to uzupełnij te tematy a nie przytaczaj tego jak niewiem co, a co do diety itp. to napisałem że nie mam możliwośći przestrzegania idealnej diety ani też nie mam na to ochoty, nie jestem kulturystą tylko amatorem, wiec nie będę uzależniał życia od diety i treningu, to tylko dla mnie dodatek, a po kreatynie nie liczę na niewiadomo co, poprostu jestem cieakwy efektów, i zdaję sobie w 100% sprawe że to tylko dodatek, no i nie stosuję jej tylko i wyłącznie ze względu na budowę mięsni ale także ze względu na to że podnosi ogólną wydolność mięśni wiec ma zastosowanie w każdym sporcie, wiec nie zachowuj się jak dziecko i nie przytaczaj postów z których nic nie wynika próbując mnie niewiem ośmieszyć albo coś szczególnie jeżeli masz przekręcać moje wypowidzi, i to jeszcze z postów na które nikt do końca nie odpowiedział bo się okazuje żę inni, w tym także ty (chyba że nie odpowiadasz na takie "proste" i "głupie" pytania) sam nie odpowiedziałeś - np. co do tego czemu i dokładnie kiedy należy spożyć węgle i białko po treningu - odpowiedzi oczywiście padają ale bez poparcia czymś więcej niż że "bo tak"
narka koleś

pozdrawiam, Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660


Tak wyglada 5 gram.
Może w końcu się wklei.

Zadowolony?

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2091
"Ładują 3 gramy i mają w dupie precyzję!!" - to już jest ich podejście i widząc twoje wypowiedzi twoje pewnie też, no ale ja wole to zrobić porządnie. Różne rzeczy mają w d... różni ludzie, ale niektórzy wolą być dokładni, więc zastanów się które podejście lepiej zaprocentuje?
a pozatym wątpie żeby mieli to w d....... poprostu biorą metodą która nie wymaga takiej precyzji, a ja biore inną, jak byś przeczytał txt do którego ci dałem link to byś może zrozumiał o co mi chodzi, a co do apteki itp. no to już na pierwszej stronie napisałem że sobie to odważe jak nikt nie wie i nie ma problemu, tylko ty to ciągniesz ale nie wmówisz mi że mieć w d..... i nie wiedzieć jest lepiej niż wiedzieć i zrobić to precyzyjnie

pozdrawiam, Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Niczego ci nie zamierzam wmawiac..chodzi o to ze niewazne jest w zasadzie ile kreatyny przyjmujesz,..komórka miesniowa wchłonie tyle ile moze i ani grama wiecej..czy to jest gram w te czy w drug ą stronę-ma to nijakie znaczenie.I tak po odpowiednim czasie - od 5 do ok. 15 dni mięśnie będa już nasycone kreatyna i wówczas branie wiecej jak 3 gramy( albo precyzyjnie 0.03 grama na kilo) mija się z celem,i dlatego jak łykniesz wiecej - nic się nie stanie.Jak łykasz mnie-nieco później komórki nasyca się kreatyna.I co z tego?To nie ejst aż takie skomplikowane.
Jak posiedzis ztrochę w temacie to dojdziesz do wniosku ze te teoretyczne dywagacje odnośnie dawek,czassu wchłaniania,itp. nie mają wiekszego znaczenia.Bo tak włąśnie jest w rzeczywistosci..wiesz jak najczęściej zawodowi pakerzy jedża kreatynę?A ładują sobie garstkę do japy i popijaja carbo lub wodą.Nikt nie bawi się specjalnie w jakieś odmierzanie.
Generalnie im dłuzej w tym siedzisz tym jaśniejeze staje się z dawkowanie to kwestia raczej umowna.
Podobnie jak skutecznosć niektórych suplementów.
Ja w tym dziale już nieco funkcjonuje i wiele juz czytałem,ten twój art również wiec...nikt ci nie każe mnie słuchać. Mnie nikt tutaj nie płaci za czas jaki poswiecam odpisując na pytania.
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pare pytań

Następny temat

Czas leczyć stawy

WHEY premium