SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna ...lol

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1565 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 51623
****a kumplem sie ze mna kłuci i wpiera mi ze obojetnie który raz bierzesz kretyne to zawsze trzeba faze nasycania miec <hahaha>, i mi mówi ze xle ja dawkuje bo ja jem: 5g naczczoz 50 g glukozy, i po treningu tak samo, i faze nasycania zawzze opuszczam bo to strata kretyny i kasy..

TrAiN hArDeR aNd GrOw BiGgEr !!!

Bądź blisko z przyjaciółmi, a z wrogami jeszcze bliżej

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2802 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16632
Mozna brac z faza nasycenia ale po co
Oba sposoby sa dobre na swoj sposob choc ja preferuje bez nasycenia

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1565 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 51623
i to własnie mu mówie, ale ten mi wspiera ze takl jak ja biore (czyli dobrze) to jest bez sensu. bo tak mu powiedział koles w sklepie, jak ******le,

aha kupiłem sobie te kretek Vitalmaxa, to o d razu mi mówui ze g**** bo tanie, a jakos wszyscy z forum co ja maja lkub mieli zachwaljaą

TrAiN hArDeR aNd GrOw BiGgEr !!!

Bądź blisko z przyjaciółmi, a z wrogami jeszcze bliżej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2802 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16632
To z nim nie rozmawiaj niech robi jak chce a ty sie zajmij soba i nie rozmawiajcie na ten temat

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1565 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 51623
niegadam z nim o tym, bo bym sie tlyko w****iał, robie tam tak jak ma sie robic i efekty bedą

TrAiN hArDeR aNd GrOw BiGgEr !!!

Bądź blisko z przyjaciółmi, a z wrogami jeszcze bliżej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
"bo tak mu powiedział koles w sklepie"

powiedz mu niech zadzwoni do tepsy i zapyta sie czy polecaja mu pakiet oszczednosciowy za powiedzmy 20zł czy rozszezony za 100?
nie musi nawet dzwonic,sam moze sie domyslic
tylko po co mu ten pakiet jak i tak tyle niewydzwoni

albo daj mu jakis inny podobny przykład bo nie chce mi sie myslec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1565 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 51623
aaa i jeszcze cos, mowie ze kupilem kretke vitalmaxa, 500g, - to tanie g**** wg niego- i i mi mówi ze lepiej zebym se kupił TRECA za 65 i mam dextroze gratis , a ze to 500g to niewiem na ile mi starczy, to lepiej bym se kupil 100g jak mam jesc po 10 gram dzinnie, i ze mu ten kolo w klpiee rozpisał cykł na całe 500 gram naraz ja pierdleco za ludzie

TrAiN hArDeR aNd GrOw BiGgEr !!!

Bądź blisko z przyjaciółmi, a z wrogami jeszcze bliżej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
A do mnie wczoraj do sklepu przyszedł gość, który ćwiczy bardzo krótko na siłowni i na początek sprzedałem mu białko Extensora.
Przyszedł za 2 dni i mówi że instruktor na siłowni powiedział mu że na początek to kreatyna a nie białko i chciał wymienić.
Nie pomogły tłumaczenia, chce wymienić i koniec bo tak mu powiedział instruktor.
Nie zawsze trzeba wierzyć kolegom. Jak ktoś nie ma pojęcia o suplementacji to gada różne głupoty.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Son standardowy przypadek, coz zrobic. Dziw bierze, ze tacy ludzie pracuja na silkach. Wogole czesto jest tak, ze sprzedaja ludzia to co akurat maja w barku na silowni, mimo tego ze im to wcale na poczatek nie jest potrzebne, a kase powinni przeznaczyc na cos innego...

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1246
Jesli tak stosujesz i jesteś zadowolony z efektów mimo iż nie stosujesz fazy nasycenia to po co zmieniać dawkowanie.Ja zawsze biore z fazą nasycenia,raz zrobiłem cykl bez i byłem załamany,totalna kicha.Dekstroza do kretki jest ok,godna polecenia.Nie jest droga a duzo daje.Pozdrawiam.

To uzależnia;) Ale tylko słabych;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
dekstroze to masz w spozywczym 10 razy taniej! nazywa sie glukoza spozywacza!!!!

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile do tego gainera dac ?

Następny temat

Creapure

WHEY premium