SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozwój góry, bez dołu - LOL

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1868
Mam pewne pytanko odnośnie suplementów na rozwój mięśni (kreatyna, etc). A więc.. obecnie jestem na redukcji z bf około 26%. Schodzi całkiem sympatycznie. Ale spod tłuszczu wychodzą braki w mięśniach które spaliłem sobie juz dawno przez głupie głodówki. Ale ja nie o tym. Po redukcji chciałbym się wziąść za nabieranie mięska. Tyle że mam taką budowę ciała że mam dosyć grube uda (i większość z tego to mięśnie, musiały nosić jakies 95 kilo a nie oszczędzałem ich nadto - tłuszczu tam nie ma za duzo) i nie chciałbym ich już rozwijać, a zająć się górą ciała. Ale niestety mam taka pracę że praktycznie cały dzien jestem na nogach i troche kilometrów "przechodz" dziennie. Czy przy cyklu z jakąś kreatyną czy czymś podobnym nie rozwiną mi sie jeszcze bardziej mięśnie nóg? A moze polecicie mi jakiś suplement?

Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak bedziesz robil mase to w nogi zawsze wejdzie nawet jak ich nie cwiczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
j/w

do tego bez nóg jest o wiele trudniej robic masę.

Zmieniony przez - Kogaion w dniu 2006-04-22 19:56:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1868
eee.. nie kapuje "bez nóg jest trudniej robic mase" ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 254 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14241
miesnie tez maja pewna granice swojej wielkosci skoro mowisz ze sa wieksze od reszty i odstaja to podejrzewam ze i tak reszta ciala bedzie szla szybciej i roznica sie wyrowna...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak robisz nogi podnosi ci sie poziom tescia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
j/w i nie tylko.

Podczas treningu pobudzasz CUN, ciało się nagrzewa itp. Wywołuje to szetreg reakcji, które podwyższają ilość reakcji anabolicznych w ciele oraz zwiększają poziom IGF-1. A to, że ok. 50% masy mięsniowej znajduje sie w nogach prowadzi do prostej i oczywistej koknluzji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlatego jestem taki mały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
do dzisiaj.. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1868
Wielkie dzięki za wszeystkie odpowiedzi. Narazie więc chyba postaram sie extremalnie wypalić cały tłuszczyk wewnątrz ud bo na zewnątrz to mięśnie super juz wyszły a potem sie zobaczy. Dzieki wielki za udział w temacie. Sogi dla was. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kog
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TSE kontynuacja, antykat. , redukcja

Następny temat

dozwolone? czy nie?

WHEY premium