SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna+tauryna+...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 514
Ćwicze 4mi-c waga70kg 183cm cel:masa mój stan kasy 100- 200zł
kupiłem kreatyne multipowera
mam tauryne olimpu i glukoze
co powinienem jeszcze kupić aby uzyskać lepsze efekty
zastanawiam sie nad l-glutamina lub jakimś białkiem
cykl zaczne dopiero w styczniu więc mam sporo czasu na przemyślenie odpowiednich supli
PROSZE O POMOC!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
taurynę możesz zawsze dodawać czy to jako lepszy transporter do kretki czy antykatabolik, w tym drugim przypadku dawki powinny być większe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 616 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10880
na masie l-glutamina
poza tym juz jako antykatabolik masz tauryne
zakup jakis gainer/carbo jako uzulepnienie diety

...raz na worku, raz na sztandze, walcz walcz walcz Ty walczysz ja walczę...
www.therainforestsite.com ratuj lasy tropikalne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
jak wyglada twoja dieta ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 134 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3760
Mozesz bialko kupic, l-glutamine tez jak masz pieniadze. Glutamina tez jest na mase, bo przyspiesza regeneracje, i jest bardzo dobrym suplementem szczegolnie jak bierzesz krete. 5 gram l-glutaminy po treningu mozesz brac. Oszczednie i w miare dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
przy boodzecie rzedu 100-200zl...nie koopooj glootaminy...

Zmieniony przez - v3gas w dniu 2004-11-22 14:01:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
kup jakiegos gainera
np.vitalmax 2 zawiera glutamine(i nie tylko)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
"przy boodzecie rzedu 100-200zl...nie koopooj glootaminy...
"
moze jestem nikumaty ale co tu pisze?
****a to jakis rumunski czy jak?

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
po pierwsze:nie "pisze" ,,tylko "jest napisane"
po drugie:czego nie rozumiesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jeżeli dieta jest dobra to białko na noc jeszcze dokup, jeżeli jest zła to popraw i dokup gainera gdy będzie mało kalorii i białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 514
dieta niestety nie układam jej nawet bo i tak jej nie zrealizuje jem to co mam w domu standardowy rozkład posiłków
śniadanie jakieś kanapki
IIśniadanie tez kanapki
obiad zupa, pierś z kurczaka surówka ziemiory
kolacja jakiś jogurt, twaróg lub ryba

do tego chciałbym uzupełnić jakimś białkiem na noc może też być gainer sam nie wiem???? i
!!!mówie szczerze i tak nie ma sensu układanie jakiejkolwiek diety bo nie będe się jej trzymał , ponieważ jem to co mam i nie mam na to większego wpływu !!!! dlatego pytam się o coś co mogłoby uzupełnić moją "dietę"
jezeli można to nazwać dietą....
czyli vitalmax 2 tylko jaka to firma? i białko na noc...jeżeli mam taurynę to już nie musze brać l-glutaminy? albo czy l-glutamina jest lepsza?jeżeli tak to wole odstawic tauryne. NJWAŻNIEJSZE JEST DLA MNIE DO KOŃCA SZKOŁY NABRAĆ SPORO MASY!!!(czyli nareszcie wyglądać jak człowiek , nie zarzywając rzadnych sterydów...jak moi kumple chce im pokazac że odżywkami można osiągnąć takie same przyrosty a nawet większe tylko że w troche dłuższym czasie niż 2 miechy) Ale sie rozpisałem ale nadal prosze o pomoc za każdą wypowiedz WIELKIE DZIĘKI!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nawewt cztery posiłki poparte odżywką mogą dać dobry efekt należy tylko pamiętać by były w miare dobrze ułożone, musisz łączyć węglowodany i białko i trochę tłuszczu w każdym posiłku, spróbuj to mniej więcej tak robić by np. na śniadanie zjeść minimum 100g. chudej wędliny a jeżeli mało będziesz miał kalorii to zawsze można zjeść więcej ziemniaków na obiad czy chleba na drugie śniadanie, natomiast gdy nie jesz kolacji zbyt póżno i do tego masz szybki metabolizm to powinieneś dołożyć jakieś węglowodany, tauryna jest napewno troszkę gorszym antykatabolikiem od glutaminy ale za to est tańsza a poza tym jeżeli ją już masz to powinieneś ją brać, jeżeli chodzi o gainera vitalmax2 to jest dobry napewno i cena jest przystępna, choć nie wiem szczerze mówiąc czy gainer mct Olimpa nie wychodzi taniej a nie jest napewno gorszy, no ale nie chce mi się tego dokładnie sprawdzać, napewno różnica jest w kilku zł na kilku kilogramach, a jeżeli chodzi o białko na noc to poszukaj dobrej kazeiny- ta jest niestety nie za tania, albo białka jaj lub jakiegoś miksu białek szyciej i wolniejwchłanialnych. pozdrawiam i życzę tej wymarzonej masy, więcej jednak dla własnej satysfakcji a mniej by coś komukolwiek pokazywać czy udowadniać!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

high energy hi teca i professional whey multipowera

Następny temat

Kiedy brać Tribulusa z Treca?

WHEY premium