SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koszmar minionego lata%-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
napsiałem że za rok, wiec wtedy bede mieć już 19, sprawdź profil mam 18 już.

nie już ! tylko dopiero 18 lat masz chłopie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 525 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2666
będziecie sie spierac o głupie słówka? typu "już".... spójz na kontekst i wypwiedź siergija jak tak abrdzo chcesz sie speirac o to "już"

pierd***cie mi jakbym miłą 15lat i miał sobie krzywde zrobić bo sie przejem tym.

wystarczy powiedzieć coś bliżej, co, jak dlaczego, czemu nie, a czemu tak?. przecież ja K**** jestem świadom skutków ubocznych.
i nie mówie że wezme, może wezme jak wylicze sobie z bilansu strat i zysków że sie opłąca (bo taki bilans zawsze sobie robie przed wzieciem czegokolwiek), a bardziej możliwe że nie wezme, ALE MUSZEWIEDIZEC CO BIORE ALBO CZEGO NIE BIORE, a nie... 18 lat to nie bierz.

do wziecia głupich 91 tabsów mety szykuje sie juz od 1,5 roku i jak stwierdziełm za radą doświadoonczych kolegów prawie rok temu żeby z tym poczkać przynajmniej do 19 lat to tak zrobiłęm i jeszcze nie wziąłem, i takiej rady bym oczkeiwał, lub czegoś bardziej konkretnego a nie: "dopiero 18 lat" albo :"TSE wystrczy" << łączyłęm podwójne dawki TSE z efedryną więc wiem że nei wystarczt>> wiec nie mierzcie mnie miarą tych co nie wiedzą co to koks a biorą mimo wszystko.

Seew, pytasz czemu chce.... myślałem powaznie o zawodach....
kiedyś mam nadziej osiagnąc ta forme (może sie okazac że przez brak predyspozycji zdrowotnych moge nie dostac sznasy), jeśłi będe dobrze tolerowac koks i dalsze przeciżenia to będe sie starać osignąc koneicnzą mase, a potem i rzexbe. już jedną powążna redukcje mam za sobą. wiec tu tautrat wiem że moge coś zdziałąć (móie poważną redukcje w sensie diety i treningu, także koksu bo stosowłąem efedryne a to juz nie dziecinada)
a wiem, że bez takich śordkó przy mouch genach moge nie osiagnąć bf startowego.
czy to relane że wystartuje?? teraz nie, bo jeszcze nie mam tej masy.... ale przecież nikt z tych co startują sie nie rodzi sie z góra miesni.

pozdro!

Zmieniony przez - anek17 w dniu 2006-07-26 00:47:50

gdybyś robił regularne zastrzyki
dziś miałbyś 100 razy zepsze wyniki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 147 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9541
Anek17: lekcje nieodrobione, wyszukiwarka to podstawa

po pierwsze to art kazama o cytomelu
https://www.sfd.pl/temat174064/
na uzupelnienie zagoogluj po hamerykanskich sajtach (adresow nie podam bo znowu post zostanie skasowany )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2767 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9278
hahah on nawet nie wiedzial by gdzie szukac po boardach bo ang nie zna pewnie

historie piszą zwycięzcy,a prawo stoi po stronie silniejszego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 403 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1361
****a jego zycie chce niech bierze. lepsze to niz proch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 525 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2666
siergiej, zapraszam do Szczecina na rozmowe ze mna po angielsku.... bez kitu... zdziwiłbys sie.
no chyba ze miałes na myśi jakieś naukowe okreslenia to fakt, nie.

w czasie kiedy wcześniej tu mi jechaliście że to nei dla mnie znalazłem już pare postów o cytomelu itd. poczytałęm, na innych serwisach też.
już wiem co jest piec, myślałem jenak o jakims praktycznym podejściu, np.
nie znalazłem na stornach takich info jak:
jak duże jest ryzyko rozgregulowania pracy tarczycy nawet rzy odpowiednim stosowaniu t3...
z reorią już sie w pewnym stopniu zaponzałem.

i co? już wiem że t3 jest raczje dla zaawanoswnaych koksów, jak dla pcżaktujacych bardzej poleca sie np t4 jeśli już mowa o inerencji w tarczycę. i tyle np wystarczyo powiedzieć. już dochodze do wniosku że jak zastosowac to pod kontorla lekarza i tak zrobie, jeśłi sie osttatecnzie na to zdecyduje.

i co? strasznie było?


dr. arthur, masz racje to moje życie, może wyjde na plus może na minus....
jedno jest pewne. jeśłi nie dostane sznasy na start w zawodach to nie bede stosować takich środków jak T3


pozdro!


Zmieniony przez - anek17 w dniu 2006-07-26 14:00:52

gdybyś robił regularne zastrzyki
dziś miałbyś 100 razy zepsze wyniki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2767 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9278
przeciez ja cie nie atakuje ??
wiec skad twoje nerwy ??

chcesz brac t3 w tym wieku to bierz , dla mnie to smieszne ja mam 20l i jeszcze trenu nie bilem bo sie boje

historie piszą zwycięzcy,a prawo stoi po stronie silniejszego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 525 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2666
siergiej, raz jeszcze Cie prosze... czytaj uwaznie...

czy napsiałem że chce brac juz, teraz?
napsiałem że myśłe o czyms mocniejszym. napisałem że już wiem że T3 jest dla bardziej zaawansowanych koksów itd. wczęnsiej teog nie wiediząłme bo nie miałem styczności z tym tematem.

dalej. jeśłi możesz, pwoiedz w jakim wieku moge już zacząć mysleć o T3, t4, powiedz to dla mojej wiedzy, nie po to żeby wyznaczyć mi linie startową, a ja bee z paczką t3 i z kalendarzme w reku czkac na cykl

a jak napisałem... nie będe mógł startowac, nie zastosuje (tzn nie bed eplanwoac stosowania, bo kto wie. może uda mi sie na rpzestrznei lat zejśc na niskie bf na smaym clenie i efedrynie)



pozdro!

gdybyś robił regularne zastrzyki
dziś miałbyś 100 razy zepsze wyniki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2767 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9278
chcesz to bierz juz ci pisalem
dla mnie nie ma sesnu stosowac t3
chyba ze startujesz w czyms,lub chcesz poprostu sie kolezanka podobac

off

historie piszą zwycięzcy,a prawo stoi po stronie silniejszego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 403 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1361
bierzesz tescia a trenu niechcesz rozwalka :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pełen cykl do oceny

Następny temat

Thermal Pro + kreatyna

WHEY premium