SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kontuzje w KK

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1361
Witam
Moje pytanie jest takie jak w temacie :) ile mieliscie kontuzji odkad trenujeci KK?:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2170
Złamany palec u nogi, krótkie problemy z kolanami, wybite 2 zęby, lekkie naderwania mięśni, obrzęk na piszczeli, ostatnio jakiś tam problem z kręgosłupem, ale ogólnie jest ok ;) w każdym sporcie uprawianym wyczynowo odnosi się kontuzje i tego nie da się uniknąć. Schodząc po schodach można się potknąć i zabić..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
To jest chyba temat rzeka.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1361
Mozliwe ale interesuje mnie jak duzo kontuzji na koncie maja ludzie ktorzy trenuja KK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1612 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22961
Ja osobiście z samego kk jakiś kontuzji nie miałem tylko parę razy mocno obite golenie ,że się dotknąć nie dało bo, taki był bół i jakieś siniaki i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1361
O wlasnie o tego typu komentarze mi chodzi :)wielkie dzieki... Moze ktos jeszcze by chcial cos napisac?:)z gory dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2409 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17439
Trenowałem przez parę lat.

Żadnych kontuzji nie licząc właśnie siniaków itp

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
od czasu jak zaczalem cwiczyc: mostek, golenie, bark, lokiec(ale to bylo na judo), kciuki, kostke(na pilce recznej), biodro(z czystej glupoty, ale wrocilo do pelnej sprawnosci), nos. To chyba na tyle. Cwicze 10 lat, startuje w wielu turniejach i jak na kogos kto uprawia sport, nazwijmy to wyczynowo, wydaje mi sie ze to nie wiele, tylko barkiem musialem sie jakos specjalnie przejac, ale tez juz udalo sie go przywrocic do pelnej sprawnosci i nie raz wychodzil calo z sytuacji gdzie wczesniej by uleg na bank uszkodzeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Kiedyś było dyskusja co bardziej niezdrowe, boks czy KK i w kontuzjach z kyoka wymieniano jeszcze wybite palce, pęknięte żebra, poobijane wątroby, ale to już hardkor oprócz tych palców.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2409 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17439
Ano tak - wybite palce. Na szczęście mi się to nie przydarzyło, ale widziałem minę chłopaka, jak sparując z dziewczyną dostał soczystego kopniaka w dłoń <palców nie miał ściśniętych, tylko luźne>. Od razu płacz, zwijanie się z bólu itp . A jak się później okazało, został wybity tylko 1 palec u dłoni.

Widziałem go czasami w szkole. Po tej kontuzji miał oczywiście gips i był wyłączony z treningów. Myślałem, że powróci. Myliłem się - koleś już nigdy nie pojawił się na treningach. .

A złamania żeber? Takie coś to chyba tylko na zawodach może się przydarzyć, bo nie wyobrażam sobie, by coś takiego miało miejsce podczas treningu.

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
To trochę pipa z typka była.
No, to właśnie było raczej w kontekście zawodów pisane.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
To tak naprawde temat rzeka: w kk jak w każdym innym sporcie można złapać kontuzję czy to będzie piłka czy kosz czy sporty walki

z moich pamiątek z czasów trenowania KK- obicia otarcia i since na calym ciele;); powybijane palce u rak i nog; naciagniecia i naderwania przyczepów mięśni; złamana ręka; stany zapalne kregosłupa... z mma uszkodzony nos

ale nic mi nie jest i mam sie dobrze- znajomy grajacy w kosza uszkodził kolano i ma mase problemów tak wiec nie ma reguły no game no pain

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z CYKLU : ALE BEKA - Gołota vs Bowe w Pro Wrestlingu

Następny temat

Wasz gameplan

WHEY premium