SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klatka piersiowa !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Dokładnie... Jest to temat dyskusyjny... W moim przypadku ta praktyka pomogła, przy klatce i przy bicepsie... Bo zawsze miałem cm mniej w lewym...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Don przejrzalem troszke to jak sypiesz informacjami i musze powiedziec zebys pisal tylko te ktore sa zgodne z prawda bo robi sie zamet i niepotrzebny chaos.


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Ive, pisze wszystko z praktyki, nie sypie nie sprawdzona teorią... Chyba że w wiadomych tematach... Pozdro!

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Tylko piszac chociazby z tego tematu o wiekszym ciezarze na dana reke dajesz mlodziezy informacje do kombinacji ktora moze skonczyc sie co jedynie kontuzja niczym innym. Wiec nie wyglada mi to na sprawdzona praktyke.


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 820 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11401
Znam typa który założył na jedną stronę więcej ciężaru tylko o bodajże 5 kg i marnie się to dla niego skończyło, ale to tylko jeden z wielu takich ,,mądrych" przpadków.

Także nie pisz takich rzeczy, bo jeszcze ktoś to zastosuje i sobie coś zrobi

pozdro.

"Hope deferred makes the heart sick
but a desire fulfilled is a tree of life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Pisałem coś o kilo? 5? Może 10 od razu... Sam osobiście zakładałem w jednym więcej od 1kg do 2kg przy proporcji 28 do 30 nawet się nie odczuwał tego za bardzo... Logiki troche, nie dam się ośmieszyć. Myślę, że teraz wyprostowałem to co zaczęłem..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Kazda kolejna bzdurna wypowiedz i proba wmowienia jej komukolwiek konczy sie jednodniowymi feriami. Bo rece opadaja jak sie widzi cos takiego, panowie z szacunkiem do siebie wzajemnie.

Don poza tym troszke delikatniej wyrazaj swoja bezpodstawna dezaprobate do tego co pisza inni. Nikt Cie nie osmiszyl tylko zanegowal to co bylo bzdura. Wiec w pelni podstawnie napisane zostalo to co powinno, nie w celu osmieszenia Cie.


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Chyba sam sobie zrobię ferie, bo boli mnie to, że jest to podważane... mnie to pomogło uzyskać oczekiwany wygląd, nikomu nie próbuje tego narzucić, czy wmówić... Jednemu pomoże aspiryna a drugiemu polopiryna, więc każda pomoc, zostanie wzięta pod uwagę autora... Przesilenie grypą daje siwe znaki... W tamtym temacie czułem się sprowokowany, więc sam rozumiesz... Nie chce robić tu chaosu.. Od 14 roku życia nie jest mi obca siłka, próbowałem wszystkiego i chyba mogę sie podzielić swoimi doświadczeniami...?

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 820 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11401
Autor dostał już odpowiedz, więc proponuję zamknąc temat, bo robi się niepotrzebny chaos.

"Hope deferred makes the heart sick
but a desire fulfilled is a tree of life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 131
dokładnie narazie zastosuje się do dokładnych ćwiczen powoli dojdzie wszystko do normy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla ektomorfika.

Następny temat

Trening na klatkę do FBW

WHEY premium