SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kilka faktów o Fedorze

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
źródło - internet, dobór oraz tłumaczenie - moje

1. Fedor odwiedził Wyspy Dziewicze. Od teraz są to już po prostu Wyspy.
2. Kalendarz Fedora po 31 Marcu skacze od razu na 2 Kwietnia. Fedora nikt nie nabierze.
3. Fedor umie mówić braillem.
4. Łzy Fedora leczą raka. Z tym nigdy nie płakał.
5. Fedor umarł już parę lat temu ale Posępny Żniwiarz ma cykora żeby mu o tym w końcu powiedzieć.
6. Fedor może trzasnąć drzwiami obrotowymi.
7. Fedor śpi z nocną lampką. Nie dlatego że boi się ciemności,8 ale dlatego że ciemność boi się Fedora.
8. Fedor nie idzie polować bo słowo polować sugeruje możliwość nieudania się. Fedor idzie zabijać.
9. Fedor może dzielić przez zero.
10. Zegarek Fedora nie ma żadnych cyfr. Jest tam tylko napis 'Czas Skopać Komuś Dupę'.
11. Kiedy Freddie Kruger kładzie się spać, sprawdza czy za zasłoną nie stoi Fedor.
12. Fedor nie używa jakichś specjalnych tekstów na wyryw, po prostu mówi 'Teraz'.
13. Fedor miał kiedyś atak serca. Serce przegrało.
14. MC Hammer przekonał się niestety że Fedor 'can touch this'.
15. Za twarz Michaela Jacksona odpowiedzialny jest Fedor.
16. Najkrótsza droga do serca mężczyzny to pięść Fedora.
17. Fedor umie stworzyć kamień tak ciężki że nawet on nie może go podnieść. A potem i tak go podnosi, żeby pokazać kto jest kim.
18. Noworodki płaczą dlatego że wiedzą że przyszły na świat na którym jest Fedor.
19. Fedor miał kiedyś fuchę w FBI, jako główny negocjator. Dzwonił do przestępców i mówił 'Tu Fedor'.
20. Jedyny raz kiedy Fedor się pomylił to było wtedy kiedy pomyślał że zrobił błąd.
21. Kiedyś Fedora kopnął jednorożec. Dziś jednorożców już nie ma...

Zmieniony przez - mr_kultura w dniu 2008-08-12 01:35:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
dobre!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
SoG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1001 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32410
Ale sie uśmiałam Pozdr

"Jest światło i ciemna droga
Jest noc i blaknąca nadzieja
Był sen, który raz był mój"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
hehe

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
w sumie podobne teksty były z Chuckiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zgadza się, ja znalazłem wersję o Fedorze , jest tego więcej (powyżej wybrałem te które wydały mi się fajne). Dla chętnych podaję full wersję w oryginale (nie trzeba oglądać na 'filmiku' , wszystko jest wypisane jak się kliknie 'more info')



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1674 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6837
haha Fedor mowi brailem

dla przyjacol calodobowo !
grappling record : 19-8-0
MMA record : 1-1-0
http://www.sfd.pl/Kto_to_jest_Sokoudjou_-t326105.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Low Kick ,high kick ,front kick ba - witaj w scenie MMA ! ***SPAM***

Następny temat

Wanderlei Silva Talks Rampage, Liddell and UFC 87

WHEY premium