SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kiepsko mi idzie:/

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9052
Bruce Lee powtarzał ze agresja otepia zmysły ...a może to nie był Bruce Lee i może to wymyśliłem W każdym bądź razie może przyda się temat w stylu : laska mnie zostawiła, dostałem jedynke z geografii i takie tam. Taka forma psychicznego katharsis

"Lewis powiedzial ze zostane mistrzem swiata jesli poslucham jego rad - i jakie to byly rady? - no wlasnie nie wiem bo odszedlem" Artur Szpilka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433

Różni ludzie, różne problemy

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10331
Kadlubek
wezcie , tego sie przeciez czytac nie da!
SFD robi sie jak gorzej jak Radio Maryja !

co tam radio maryja, raczej jak samosia albo inne zapytaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 249
4 treningi , miesiąc , trzy miesiące treningów . O czym wy piszecie. Jakiekolwiek umiejętności nabywa się po latach treningów, a to o czym piszecie to jakieś przypadki , lub trochę lepsza koordynacja ruchów delikwenta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 354 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4438
trenuje w sekcji mma gdzie treningi prowadzi kolega z purpurowym pasem bjj więc przynajmniej 2 razy w tyg jest czyste bjj ostatnio nawet w gi ćwiczymy , na początku oprócz małolatów po 70 kg wszyscy mnie poddawali dopiero po jakichś 8 miesiącach jak zrezygnowałem z siłowego podejścia zaczałem wygrywać kulanki teraz po 1,5 roku jak przyjdzie ktoś nowy to widac już mocno różnicę ale czasem jak się trafi ogr z łapą 50 to jak złapie za łeb to i przetrzyma rundkę a trenera jeszcze nie poddałem ani razu choć walczę z nim na każdym treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 390 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15203
Standard, poczatki najgorsze.

Najbardziej mi sie smiac chce z gosci, ktorzy sa skoksowani, przychodza na pierwszy trening, kulaja sie z kims ~70kg, nie dosc, ze klepia co 30 sek, to po jednej walce wygladaja jakby maraton przebiegli.

Trenuj dalej i sie nie przejmuj, bez spinania, pilnuj techniki, sile zawsze latwiej zrobic.

A co do innych osob, to mam pelno gosci, ktorych widzialem pierwszy raz po pol roku swoich treningow, a obijali niebieskie pasy. Po gadce okazalo sie, ze trenuja juz 3-4 lata, ale mieli przerwe, sa z innego miasta czy cos.

Rob swoje i bedzie git.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 599
Reguła jest jedna żeby coś osiągnąć trzeba zap*****l*ć nie ma innego wyjścia.

Po za tym siłownia w sportach walki szczególnie takich jak zapasy grappling itp bardzo usztywnia.

Zmieniony przez - hardcore w dniu 2012-03-31 12:57:34

Życie jest proste jedz,śpij,trenuj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Podstawą jest zawsze trening na macie, siłownia powinna być dodatkiem

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 599
dokładnie

Życie jest proste jedz,śpij,trenuj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1680
"z osobami które ćwiczą dłużej jakoś trochę lepiej mi idzie , klepię trochę później"

zapewne dlatego ze oni na tobie testują bardziej złożone techniki/zagrania , i tak im nie zagrażasz a uduszenie cie 10 razy w ciągu sparingu nie daje satysfakcji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjście z kesa gatame

Następny temat

Seminarium K1 z ŁUKASZEM JAROSZEM

WHEY premium