SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kiedy czuc hcg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8778

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
1. WIEK: 20
2. WAGA: 84
3. WZROST: 177
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka: 104
-udo:
-talia: 90
5. STAŻ NA SIŁOWNI: niecały rok
6. DIETA: 3800-3900
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: tura z provironem, enan 8 tyg 250mg 5ed
8. TRENING: split
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: , enan 8 tyg 250mg 5 ed
11. POZIOM BF%: 13
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): mezomorfik
13. STAN ZDROWIA: zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nope
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 115
-martwy ciąg: 150
-przysiad:



witam, wbilem dzisiaj 2500iu hcg Ovigil kiedy mniej wiecej czuc efekty działania? moze nie jest to dawka 5000iu, ale i tak jest dosc spora wiec teoretycznie dosc szybko powinienem, ale dosc szybko tzn 2-3 godziny czy np 1 dzien? jak przespie sie rano to juz powinienem cos odczuc? do zastrzyku dodalem tez 0,5 tabl exe. estro mam 63 a normy do 44. Badania zrobie bezposrednio po 4x 2500 hcg e4d i jesli beda dobre to od razu clomid moge brac jo?

ogolnie jadra mam małe a i libido mimo tego, ze prolaktyne juz mam w normach to tez tak srednio, w sensie nie najgorzej ale i nie najlepiej wiec po hcg tez od razu powinienem odczuc? kiedy mniej wiecej, bo 1 raz to wbijam? :D



Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-10-06 01:20:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Forum ma bdb opinie w pl & eu jest znane bdb. Natomiast po raz ostatni Ci mówię - trzymaj się 1 tematu - kolejny z kolejnym pytaniem które możesz zamieścić w swoim temacie bądź w dyskusjach będzie skutkowało konsekwencjami:


https://www.sfd.pl/nie_stala_fajna_podczas_stosunku_enan_solo-t1171986.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
mi zdecydowanie libido idzie w gore juz dzien po 2500ui. innych odczuc brak. czasem jajka posmyraja, ale to nie regula.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
a Ovigil jest ok? sprawdzilem na stronce i jest autentyczny, ale ogolnie czy tak samo dziala jak pregnyl bo slyszalem gdzies tam sprzeczne opinie?

dobra to poczekam do jutra i zobaczymy jak bedzie, bo z libido troche lipa, poza estro lekko ponad norme i 2x progesteronem nie ma zadnych klopotow nie wiem czemu nie jest takie jakie powinno byc. tak sam z siebie sie nie podniece i potrzebuje do tego dziewczyny widzianej w realu :D


Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-10-06 01:30:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
sam bilem ostatnio ovi i dzialalo jak nalezy.
moze jestes wrazliwcem i juz delikatnie e2 ponad norme i masz provlemy. mozesz sprovowac unormowac je w widelki i zobaczysz czy bedzie roznica

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
no teraz biore po 0,5 tabl exe do 2500iu hcg to myslisz, ze sie unormuje czy powiniem brac po calej? bo łodzianin pisał po 1, ale na takiej grupce na fb chyba z 10 typa na mnie najechalo, ze bede mail estro zerowe i wlasnie nie wiem ;p

bo hcg przeciez tez wywala to ciekawe czy to nie za mało te pol tabltki


Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-10-06 01:49:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
kwestia tez co lecisz aktualnie i jakie dawki ale wnioskuje z ost zdania 1 posta ze zaczales odblok z tym hcg. tak czy siak e2 przed sermami musisz miec w normie, wiec wbijaj te 2500ui e3d, zrob ze 3 strzaly z ta polowka exe i zrob badania. bedzie nad to dasz calego tabsa, bedzie w normie to zostawisz jak jest
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Za dużo się nakrecasz ogólnie
Obie wbiłem trochę w życiu i zawsze działało

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3797 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205702
Ja czuje dzialanie HCG dwa dni po wbiciu
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Nie wiem, ale dla mnie to jest zasmiecanie forum co chwila lepek zaklada temat z jakims swoim niebywale głupim problemem, moze czas odpoczac i zregenerowac zdrowie psychiczne ?
2

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
No tematy coraz glupsze... Moze by sie tak w koncu naj**ac, wylapac bana i przestac to czytac...
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
normalny temat, ogarnijcie sie bo wlasnie przez takich jak Wy to forum traci "renome"
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Clomid ból żołądka

Następny temat

teść pod lampą bakteriobójczą

WHEY premium