SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

katabolizm a dyskoteka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
Ostatnio co weekend jestem w dyskotece ale bez zadnych uzywek jade tylko na red bullach, czasami sok no i duzo wody.
i mam pytanie czy przez taki okres 8h bez zarcia tylko z wyzej wymienionymi plynami jestem narazony na jakies spadki miesni, katabolizm . Przed wypadem na dyskoteke juz mam zjedzona zalozona dzienna liczbe kalori i posilkow. czy jest sens brac jakies bcaa na dyskoteke? a jesli tak to ile i jak czesto je jesc zeby niebylo spadkow?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 561 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16257
ja jestem na dysce 4-5 razy w tyg.( 2 razy w robocie) i jak chodzi o zarcie to nie ma problemu ,przeciez zawsze z dyski mozna wyjsc cos zjesc.W moim przypadku moja laska nosi nieraz jak ze mna jest jedzeniePozatym jezeli jestes raz w tyg tylko na imprezie to nic Tobie sie nie stanie jesli czegos nie zjesz na baletach,spadkow nie bedzie
pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
wiadome ze jest katabolizm.. jestes w ruchu ciagle.. (chyba ze na bramce stoisz )

a nie mozesz nic zjesc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 791
bcaa możesz wziąść nic się przecież nie stanie. A nie możesz wziąść jakiegoś batonika(chyba że nie jest zgodny z twoją dietą)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Na dyskoteke idziesz powyrywac dupy, potanczyc a przede wszystkim odpoczac od codziennego rygoru treningowego i dietetycznego, takze nie zawracaj sobie głowy. Jedyne co to uzupelniaj płyny na bierząco.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
od czasu do czasu nic sie nie stanie
kurde no przeciez to tylko silownia
nie ma co podporzadkowywac az tak calego zycia pod trening
zjedz batonika bialkowego albo jakies inne zarcie z nocnego i bedzie git

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
to rozumiem ze nie za czesto niezaszkodzi ale ja jestem tam co weekend :)i niechce tego zmieniac, niemoge siedziec w domu, acha nietancze az tak ostro ze nonstop jestem w ruchu, troche sie pobujam po clubie:). A jakbym jadl sobie batonika albo 2 proteinowe to bylo by spox nie? a wy jak tam z imprezami, niemowcie ze weekendy spedzacie w domu, co to za zycie przed tv lezec jak tam w clubie jakies fajne dupy czekaja;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
a jak
dupy to podstawa
ja ostatnio jestem na dysce 2-3 razy w tygodniu
tylko nie pije i o zarcie tez sie martwic nie musze
no i do domu o takiej porze aby sie dobrze wyspac
i nie ma problemu
chociaz od przyszlego tygodnia mam zamiar to ukrocic

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1383 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20705
Skoro tak często bywasz w klubach to uzbieraj kasiore, zainwestuj w jakiś lokal i będziesz miał tam swoją kuchnię z antykataboliczną lodówką pełną żarcia i napojów

pozdr,
kamel
--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
czemu sie niemusisz martwic o zarcie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
bo znam barmanki i mi zawsze kuraka z gilla i ryz podrzuca albo jajecznice i ciemny chleb

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
to się nazywa wygoda
w takim razie mógłbym nawet w takiej dyskotece przebywać codziennie

baczny obserwator

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Megabol Gainer 737...Co myśluicie??

Następny temat

zagubiłem się w kwasach

Wiecej