SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kasshha/ co teraz ?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1010


Zobaczymy co się będzie działo w każdym razie plan jest taki :
stopniowe dokładnie kalorii co 1-2 tygodnie po ok. 100 i niezależnie od tego co się będzie działo nie schodzę poniżej 1400 - 1500, ,,czysta micha" wg. zasad ladies - zero słodyczy, zdrowe tłuszcze, nabiał tylko 60g dziennie i nie popadanie w paranoję aż dojdę do bilansu zerowego i wtedy chociaż ze dwa miesiące na zero żeby organizm się trochę zregenerował i odpoczął.
Póżniej dam rozpiskę treningów, bo nie chcę z nich rezygnować.
Trzymajcie kciuki
(No i powyżej żarło na dziś : ) na razie takie mało urozmaicone ale od jutro w planie jakaś tłusta morska ryba, nadaje się wędzona??)

Zmieniony przez - kasshha w dniu 2011-08-15 14:53:58

Zmieniony przez - kasshha w dniu 2011-08-15 14:54:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3157
Nie jestem znawcą, ale jak dla mnie posiłki 3, 4 i 5 to nie posiłki. W każdym powinnaś mieć co najmniej źródło białka (w 3 nie masz), a do tego - w zależności od strategii - albo i tłuszcz i węgle, albo jedno z dwojga. Oczywiście do wszystkiego warzywa. Druga sprawa: odnosząc się do rozkładu, jaki zaordynowała Ci 4nn - masz dwa razy za dużo węgli i sporo za mało tłuszczy. No ale to są uwagi amatora...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1010
Nie zeszłam do 50 g węgli bo mi nie służa lc strasznie żle się na nich czuję i musiałabym przestać ćwiczyć, nawet na takiej ilości węgli ledwo wytrzymuje, poza tym w miarę normalna ilość w powstrzymuje mnie przed napadami... Dlatego postanowiłam spróbować w tym tygodniu jeść jeszcze tak
Co do migdałów - to była przekąska wrzucona na grzybobranie : P warzywa oczywiście są w każdym z tych posiłków które wymieniłaś ale czytałam żeby ich nie wliczać w bilans, no a o rozkładzie B +w lub B + t nie wiedziałam, od jutra poprawa.______________________________
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3157
Ach te napady, niestety wiem o czym mowa :( Nie wiem, czy szefowe to pochwalą, ale ja mam awaryjną opcję na słodkiego smaka: odrobina gorzkiego kakao, trochę słodzika i cynamonu i odrobina wrzątku - i tym sposobem masz kilka łyżeczek słodkiej papki o niskiej kaloryczności na chwile słabości. Odkryłam też miks a'la chałwa: dajesz ze dwie łyżeczki masła sezamowego kupionego w sklepie z żywnością ekologiczną i naturalną i do tego właśnie taki kakaowy miksik - tym też się można poratować i dodatkowo podbić tłuszcze w bilansie. Mam nadzieję, że nie dostanę w łeb od Szefowych za takie porady oszukane ;P Trzymaj się :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1010
a to ciekawe sposoby jak będzie krajSis to się będę ratować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1010


tadam : ) ale jutro będzie prawdopodobnie b. dużo ruchu i nie wiem czy nie zwiększę kalorii jednak trochę dodam chyba 1 porcję w jeśli nie wyrobię na tym.
1,15 - bieg

Zmieniony przez - kasshha w dniu 2011-08-17 17:39:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1010


siłownia + aero 45 m.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Jeśli nie masz dostępu do kurczaka z pewnego źródła, zamień go na inne rodzaje mięsa. Fermowe kurczaki to największy syf.
Olej zamień na oliwę, możesz smażyć mięso na smalcu, do tego też nadaje się olej kokosowy.
Warzyw nie licz do bilansu i jedz dużo zielonych.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1010
jem jem dużo zielonych po prostu ich nie wypisuje, wrzucam tylko marchew bo czytalam gdzies zeby korzeniowe liczyc, ja miesa nie smaze ;) robię na wodzie a potem 'smaruje' maslem . W rzeczywistości dobijam ostatnio do ok 1700 jak nie więcej i nie tyje ! oby tak zostalo, no i bede na razie nadal stopniowo dodawac,
po oliwe wlaśnie się jutro wybieram i orzechy brazylijskie
a co do kurczaka, na co zamienić ? indyk ok ? bo nie przepadam za wieprzowiną a wołowinę/ cielęcinę cięzko dobrą kupić, no ale będę szukać, a jeszcze pytanie, czytałam gdzieś, że biały twaróg półtłusty to dobra opcja na ostatni posiłek, jeść go w ilości 150g na noc czy wywalić na razie ?

dziękuję za pomoc

Zmieniony przez - kasshha w dniu 2011-08-17 23:43:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
4nn, apropo kurczakow.. czy indyki tez tak faszeruja tymi sterydami?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięśnie brzucha

Następny temat

Pomoc w diecie i treningu.

WHEY premium