SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kasshha/ co teraz ?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1010
a dziękuję i co najważniejsze jakoś nie tyję, chociaż co się nabeczałam z urojonych kg to moje, no ale pewne wady to ma... wydaję dwa razy tyle na jedzenie, a czuję, że bedzie jeszcze ,,gorzej"
---------------------------
ja chcę na pakarnię

i jeszcze dodam, że odkryłam w sobie wielką namiętność do masła orzechowego, do masła fińskiego i do orzechów powróciła stara miłość, e i w ogóle do tłustego np. do jajecznicy rano na maśle i z serem żółtym <love>i do makreli...
Jesus. czemu ja się tu wcześniej nie pofatygowałam
ale cały czas ni ma okresu

Policzyłam też te ww. No i wychodzi mi, że jeśli miałoby być 40% z ww na 1800 to musiałabym wciągac 180g dziennie, stopniowo i bardzo powoli spróbuję do tego dobić, ale nadal nie wiem ile orientacyjnie ww powinam jeść w dni pozbawione jakiejkolwiek aktywności fizycznej ? 130g ? 150g ? (wiadomo, że od razu na tyle nie wskoczę ale pytam, żeby wiedzieć do czego dążyć )

edit. znalazłam te ilości ww : 104g. mało, chyba na razie zostanę przy tym co jest, zresztą nie mam tych ww i tak dużo więcej.

-------------------
a dziś doszła jeszcze łyżka masła orzechowego i jeden otrębuś : P


Zmieniony przez - kasshha w dniu 2011-09-02 22:59:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1010


+ siemie lniane + biotyk + tona leków -.-

Zmieniony przez - kasshha w dniu 2011-09-02 23:10:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1010
Od 2 miesięcy nie mam okresu, miałam nadzieję, że jak zacznę dobrze jeść to wróci sam ale póki co jakoś mu się nie spieszy dlatego chciałam zapytać/ poprosić o pomoc w naturalnym przywróceniu @ zanim udam się do gin... który zapewne nafaszeruje mnie tabletkami czego wolałabym uniknąć.
Tak więc czy są jakieś sposoby - suplementacja, zioła, jedzenie aby go przywrócić? Pamiętam że jak przeglądałam dzienniki to coś tam się przewijało w tym temacie ale nie na tyle konkretnie żebym dała radę coś dla siebie z tego sklecić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Mozesz zostawic tyle ww co masz, jak ci wygodnie, nie musisz na sile wpychac wiecej teraz

Co do okresu kiedy ci zniknał,wcześniej byl regularny?
Teraz mozesz pic mieszanke ziól, przywrotnik +dziurawiec+pokrzywe trzy razy dziennie i zobaczymy co sie dzieje

Inna sprawa ze jak zniknął z powodu zlej diety to dieta sie naprawi tylko to tez czasu potrzebuje
Suplementuj magnez, najlepiej kup sobie jakies ZMA i przyjmuj na noc
Jeśli sie nie brzydzisz wątroba i wątróbka rybna 2x w tygodniu tez pokryje braki w witA ktore masz. Omega3 sie na pewno przyda
Jak sie zmobilizujesz i zgłosisz do konkursu to kto wie moze i cześć suplementów tez dostaniesz od sponsora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1010
Suplementuj magnez, najlepiej kup sobie jakies ZMA i przyjmuj na nocmagnez łykam cały czas, tylko że mam teraz w postaci węglanu, jak go skończę to kupię ten który polecałaś,
co to jest ZMA ?
co do wątroby rybiej- nigdy nie próbowałam, spróbuję ją najpierw dostać, a potem okaże się czy dam radę przełknąc ;]
właśnie tak się zastanawiałam ostatnio nad włączeniem o3 ale zastanawiałam się czy nie wystarczy jak będę jeść codziennie 50-70g orzechów ? Chociaż to pewnie za mało jak już organizm jest ,,zaburzony" (?)
W sumie to nie wiem czemu nagle przestałam miesiączkować, bo przez ostatnie 8 miesięcy jadłam beznadziejnie po 1000-1200 kcal i był, czasem się spóżnił, czasem był za szybko może jeden wypadł ale generalnie ok, a teraz ostatni miałam 26 czerwca i dzieje się coś dziwnego tzn. mam ,,objawy" jakby miał być potem to mija i nie ma, no i trzeba chyba też dodać, że mój poziom stresu osiąga ostatnio górne zakresy-.- (ale nie wtedy gdy się zatrzymał ;P)

no i odnośnie konkursu, wygląda to wszystko extra :D ale niestety muszę to poważnie przemyśleć bo od października zaczynam studia i nie wiem czy uda mi się to pogodzić...( w sensie, że dopiero zaczynam i będę nieogar ze wszystkim, bo potem już będę musiała to poskładać do kupy) Chociaż i tak obowiązkowo będę maszerować 3x w tyg. na siłownie + 1 dzień biegowy ale czy więcej uda mi się dorzucić ? (czy będzie potrzeba więcej ??) tego nie wiem, no ale kusi :D
i w sumie im więcej się ma na głowie tym efektywniej czas jest wykorzystywany... może się skuszę czy ma znaczenie kolejność zgłoszeń ?

[ i dziękuję Obliques za pomoc ]

Zmieniony przez - kasshha w dniu 2011-09-04 15:48:31

Zmieniony przez - kasshha w dniu 2011-09-04 16:14:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
O3, orzechy go nie zastąpią

To spoko porządna dieta powinna okres przywrócić

Kolejnośc zgłoszen nei ma znaczenia my wybieramy spośród tych co sie zgłosza dziewczyny ktore beda rokowac najlepiej naszym zdaniem, swoja praca i zazngażowaniem na efektywne wykorzystanie naszej pracy i suplementow

Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-09-04 16:55:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 569
WITAM kasshha JA TEŻ CHOROWAŁAM ANAOREKSJE JADAŁAM NA ŚNIADANIE 1 JOGURT 0% NA OBIADO- KOLACJE 1 POMIDORA Z 1/2CEBULI I ŁYŻKĄ JOGURTU 0%
GDY WAŻYŁAM 47KG (mam175CM) I RODZICE NIE UMIELI MI PRZEMÓWIĆ DO ROZUMU KONIEC KOŃCÓW MATKA I OJCIEC POWIEDZIELI ŻE NIE TYLKO ROZUM ALE I JEZUS MNIE OPUŚCIŁ I ZAMKNELI MNIE NA 3 MIECHY W SZPITALU. OKRESU NIE MIAŁAM ROK W KOŃCU WRÓCIŁ SAM ALE DŁUGO SIĘ ORGANIZOWAŁ. BĘDZIE WSZYSTKO DOBRZE ALE TWÓJ ORGANIZM MUSI CI UWIEŻYĆ ŻE JEST SENS WYDATKU ENERGETYCZNEGO NA OKRES. GINEKOLOG TŁUMACZYŁ MI ŻE OKRES TO DALA CIAŁA KOBIETY TO DUŻY WYDATEK ENERGETYCZNY.
POZDRAWIAM I TRZYMAM KCIUKI. SORRY JEŚLI PRZYNUDZAŁAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Linka, nie okres ale ciąza, to ona jest duzym wydatkiem energetycznym, okres zanika bo kobieta niedożywiona nie moze zajść w ciąże, nie wyda na świat zdrowego potomka i go nie wykarmi
Dlatego tez kobiety maja ok 10% tłuszczu wiecej niz statystyczny mężczyzna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 569
CO DO CIĄŻY NIE BĘDĘ SIĘ SPIERAĆ, JEDAK SKURCZE MACICY KTÓRE TRWAJĄ OD 5-7 DNI CAŁĄ DOBĘ, DZIĘKI TEMU POZBYWAMY SIĘ ZŁUSZCZONYCH KOMÓREK MACICY TO JEDNAK WYDATEK ENERGETYCZNY.DO TEGO KREW KTÓRĄ TRACIMY OKOŁO FILIŻANKI TEŻ ORGANIZM MUSI NADROBIĆ I NAGŁY SPADEK HORMONÓW. W CZASIE GDY NIE MIAŁAM OKRESU MOGŁAM ZAJŚĆ W CIĄŻE (PEWNIE DUŻYM CUDEM) INNA SPRAWA CZY DOSZŁO BY DO ZAGNIEŻDŻENIA ZAPŁODNIONEJ KOMÓRKI I UTRZYMANIA CIĄŻY W NAJWAŻNIEJSZYM PIERWSZYM OKRESIE 12 TYGODNI
ORGANIZM REZYGNUJE LUB SPROWADZA DO MINIMUM PO KOLEI ZE WSZYSTKIEGO CO POCHŁANIA ENERGIE PRZY DŁUGOTRWAŁYM NIEDOBORZE KALORII ABY UTRZYMAĆ PODSTAWOWE FUNKCJE ŻYCIOWE

TAK CZY SIAK KASSHHA BĘDZIE DOBRZE TRZYMAM KCIUKI


Zmieniony przez - Linka-20 w dniu 2011-09-04 18:55:41

Zmieniony przez - Linka-20 w dniu 2011-09-04 19:08:36

Zmieniony przez - Linka-20 w dniu 2011-09-04 19:10:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1010


może jeszcze jajo wpadnie...
nadal chorobowo ;\ ale taka ładna pogoda, że spacer + rower
może jutro siłownia... <marzy>

hey Linka-20 tylko że ja to to przeszłam 4 lata temu no i mi niestety nikt nie pomógł, matka gadała tylko jaką to mam piękną figurę (156 - 36-38 kg wagi :D :/ piękna, faktycznie.) i zastanawiała się czy uda mi się ją utrzymać, nawet jak na jakimś przypadkowym badaniu wyszły mi szmery na sercu nic z tym nikt nie zrobił, tak więc zazdroszczę mądrych rodziców, bo moi nie wykazali się ŻADNĄ reakcją, nawet gdy przyszłam z płaczem o pomoc.
no także... nie ma to jak rodzinka ale nie oszukujmy się, to dziadostwo zabrało mi praktycznie 4 lata życia i tego się naprawić nijak nie da. [ ale można przynajmniej iść naprzód zamiast popyerdalać/ kręcić się (niepotrzebne skreślić w kółko jak dotychczas ]

Obliques w takim układzie kupuję zioła, włączam wątróbkę(ee przynajmniej spróbuję ) i omega 3, jem grzecznie i czekam no i zastanawiam się nad konkursem

a jeszcze jedno pytanie, czy mogę jeść ww złożone na ostatni posiłek? np. 40g makaronu pełnoziarnistego z twarogiem półtłustym ? (+ warzywa ofc.) czy nie za bardzo ?


Zmieniony przez - kasshha w dniu 2011-09-04 19:48:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięśnie brzucha

Następny temat

Pomoc w diecie i treningu.

WHEY premium