SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

karta na brzuchu a odzywianie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3228
176cm wzrostu 84 wagi 94 w pasie;/ chcialbym przejsc na diete wysokobialkowa i robic kratke na brzuchu czy jets to mozliwe ?spadnie troche dzieki temu cm w pasie? jednoczesnie chcialbym robic sucha mase miesniowa zwiekszac obwody czy jets to mozliwe?
czy musze jakies aeroby dorzucic czy cos?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
a6w robi sie bez przerwy 42 dni, a nie 5 razy w tygodniu..

jak chcesz to na redukcje kup sobie jakis spalacz. ja polecam karnityne, zrzucilem na tym 6kg. no ale dieta to podstawa - bedziesz musial o niej pamietac caly czas, a nie tylko w czasie odchudzania...

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
nie masz pojecia co to jest dieta:)
jak redukcja to masa nie rosnie a sie redukuje.
nie ma opcji nie zrobisz miesni bez nadwyzki kcal.
najpierw zrzuc fat poznej zrób mase pozniej znowu redukacja i tak az do efektu.
94 w pasie to sporo jak na kaloryfer:)
pzdr

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3228
niejeste zatluszczony tylko brzuszek czyli co mam robic diete wysokobialkowa i jezdzic na rowerku 30min przed treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
W dziale odchudzanie - tematy podwieszone. Poczytaj o diecie redukcyjnej. Do tego przeczytaj artykuł Jacka R. o redukcji. Ułóż wg którejś metody dietę i daj tutaj do oceny.

Zmieniony przez - Gronevelt w dniu 2007-11-24 14:38:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3228
nieumiem sie poruszac po forum.Po co mam tu wkelajac diete? wiem na czym polega dieta redukcyjna mniej kalorii zwiekszyc ilosc kalorii a co do treningu to chcem robic terez sobie trening hst niejetsem zatluszczuny niechcem robic redukcji calego ciala tylko chcem zrzucic brzuszek boczki.diete mam ulozona .co mam robic jezdzic na rowerku czy co? moze ktos pomoc bo nieiwem jak do podweszonch tematow powchodizc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
https://www.sfd.pl/Wybrane_posty_dotyczące_Odżywiania-t280057.html
Przeczytaj te posty ze zrozumieniem a sam dasz sobie rade. pozniej wklej diete a my poprawimy i pokierujemy dalej.

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3228
zdecydowalem ze chyba wogle neibede zrzucal brzucha;/ niesttey hehe.Zaczne redukcje spandie brzuszek i wszystko o co wlaczylem na diecie odzywkach i innych suplach pujdzie w ****...a potem znowu sie masowac i brzuch urosnie nieiwdze wyjscia z tego problemu.Przy takiej redukcji z 8kg miesni zostanie 3;/Co wy robicie jak amcie juz za duza samare zrzucacie apotem znowu amsownaie i znowu zrzucanie?co mam robic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
jak bedziesz miał dobra diete to stracisz niewiele miesa. jak jest samara to sie ja pali pozniej znowu masa ale tak jak mowie...dobra dieta to podstawa

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3228
malo miesa starce mowisz to mi sie podoba <lol> heheh to zaraz dietke uloze hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3228
6;30
2 jajka gotowane,kromka chleba z szynka taka wedzona samoroba
10 szkola
jogurt naturalny 400g 4,8b 0 tluszczu 7gwww
2kromkichleba z szynka samoroba heh i ogorek moze jakis owoc
14;30 posilek przedtreningowy
ostrowia 40g i bułka zwykla
16;30 po treningowy
ostrowia
16;45 obiadek kotlet kurczak lub jakies miesko kartofle i jakas surowka
18
tunczyk lub twarog z chlebem 2 kromki
21;30
ostrowia i spac

hmm wiem ze duzo chleba ale neiwiem jak sie go pozbyc samego tunczyka jajka czy tearogu bez chleba nie zjem nie da rady;/
przedtreningowy posilek tez niewiem jaki.na mse latwiej bylo hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
6;30
2 jajka gotowane,kromka chleba z szynka taka wedzona samoroba
-------
owsiane + białka z jajek (albo kilka całych, w zależności od rodzaju diety redukcyjnej) + warzywo
10 szkola
jogurt naturalny 400g 4,8b 0 tluszczu 7gwww
2kromkichleba z szynka samoroba heh i ogorek moze jakis owoc

-----
ryż brązowy + gotowana pierś z kury + warzywo + oliwa (opcjonalnie, bo możesz wybrać dietę beztłuszczową i wtedy na te kilka tygodni tłuszcze eliminujesz.14;30 posilek przedtreningowy
ostrowia 40g i bułka zwykla

--

ryż brązowy + gotowana pierś/ewentualnie zamiast niej whey
16;30 po treningowy
ostrowia

16;45 obiadek kotlet kurczak lub jakies miesko kartofle i jakas surowka

---
gotowana pierś + ryż paraboliczny ( lub makaron durum)
18
tunczyk lub twarog z chlebem 2 kromki

---
tuńczyk + ryż brązowy - albo sam tuńczyk/pierś z warzywami - w zależności od twojego zapotrzebowania na kalorie. + oliwa( w zależności od rodzaju diety)
21;30
ostrowia i spac

---
lepsze będą białka z jajek.




Do tego trening areobowy 3-5 razy w tygodniu naczczo lub po treningu siłowym. Przed areobami bierzesz antykataboliki. Np. bcaa, glutaminę.

Zmieniony przez - Gronevelt w dniu 2007-11-24 18:13:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obliczylem zapotrzebowanie kalori ale teraz chcialbym obliczyc cos jeszcze

Następny temat

Ułożenie Diety

WHEY premium