SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kalorie

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 136
witam,mam mały problem. Wszedlem na mase i plan byl taki ze poczatkowo lekka nadwyzka i potem mialem dodawac kcal. Moje zapotrzebowanie kaloryczne aby utrzymac wage to 3466 kcal.
Licze kalorie i zawsze brakuje mi na koniec dnia tych 200-300 kcal.
Przyklad z dzisiaj: wyciagnalem 3431 kcal czyli wyszlo mi ponizej.
B-177 g( co daje 2,13 g na kg masy ciała)
W-463 g(co daje 5,57 g na kg)
T-96 g ( co daje 1,15 g )

Gdzie mam jeszcze dodac tych kalorii?białka jest troche powyzej 2,wegli tez wydaje mi sie dosc duzo. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
spokojnie mozesz podbic ilosc tluszczow

prosty przepis -
30 g bialka z dobrej odzywki wysokobialkowej - preferuje MEga Strong Protein Stawberry Power
banan
olej kokoswy lub maslo orzechowe ...

delicje

smacznego !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 136
dzieki za odpowiedź. Nie za duzo tego białka wyjdzie?a tluszcze do ilu maksymalnie moge podbic?pytam na przyszlosc,bo tak jak mowilem bede chcial w pozniejszym okresie dodawac jeszcze wiecej kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jeslli wychodzi zbyt duzo - mozesz smialo obciac taka sama ilosc z obencego spozycia - jednak podbicie o 30 g (poza pewnymi kosztami0 nie przyniesie szkody a MOZE pomoc - sa pewne wskazania ze wieksze spozycie bialka moze byc pomocne przy powiekszaniu miesni (choc przyznam ze inne dane moga wskazywac na co innego)

NIE ma gornego limitu spoycia tluszczow
pomagalem osobom, ktore zaczylany budowac miesnie przy poziomie kalorycznym rzedu 4500-5000 kcal (naturalne)
wiec leogicznym jest ze podbijalem glownie z tluszczow - wybieraj te zdrowe kombinacje
olej z oliwy (extra vergin), kokosowy, Slawek Ambroziak lubi tahini, dalej: naturalne maslo orzechowe oraz oczywiscie olej MCT

stopniowe dodawanie kalorii jest bardzo dobra taktyka - obserwuj postepy (sila i lustro oraz pas) i jeslil zastoj bedzie przez 2/3 tygodnie znow podbnij o 200-300 kcla - kolejna porcja podanego drinka bedzie super pomyslem latwym w realizacji

POWODZENIA - podoba mi sie Twoje podejscie z glowa !
a jesli szukasz dalszych pomyslow
nie zapomnij o magazynie PERFECT BODY
www.perfectbody.pl 

NIEOCENIONE ZRODLO WIEDZY DLA FANOW SPORTOW SILOWYCH !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 136
ok,jeszcze raz dzieki za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
powodzenia
i w razie dalszych watpliwosci PYTAJ !
lepiej tak niz sie pogubic gdzies w eksperymentach ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 136
Mam jeszcze jedno pytanie wiec zadam je tu. Jest sens laczyc probiotyk z czosnkiem w tabletkach?
kiedys 2-3 lata temu probiotyk jadlem tylko jak bylem na cyklu. Od roku na stale uzywam czosnku,czy jest sens dolaczyc to drugie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
lektura obowiazkowa

Czosnek: Legalny Anabolik
http://perfectbody.pl/DIETA-I-SUPLEMENTACJA/1/128/Czosnek-Legalny-Anabolik.html

i oczywiscie do poszukania w aptekach


http://www.olimp-supplements.com/?p=3&m=az&id=133




lekutra obowiazkowa artykul w obecnym (28) numerze magazynu Perfect Body

http://perfectbody.pl/ZDROWIE/4/474/PROBIOTYKI---naturalna-witalnosc-dla-sportowca-czy-mit-komercyjny.html




jak zawsze umiemy czytac w Waszych myslach !

milej lektury
wzrostu miesni
i ochrony zdrowia !




Zmieniony przez - Biniu w dniu 2014-07-13 07:16:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
mozna laczyc probiotyki z czosnkiem, bo czosnek nie tlucze flory probiotycznej.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 136
Wielkie dzieki,jeszcze jedno mam:) od kwietnia jestem w stalej suplementacji kreatyna ale tylko w dt,to samo tyczy sie argininy. Arginine chce zostawic do polowy sierpnia,pozniej zastapic ja t 100 hardkore a krete ciagnac przez te 8 tygodni jak bede na cyklu t100 ale dalej tylko w dt. Po cyklu odstawiam oba te produkty mysle ze rozegrane jest to dobrze ,niech mnie ktos poprawi. Drugie to jaka przerwe zrobic po tej stalej suplementacji kreatyna,tak zeby pozniej znowu ja dolaczyc ale w cyklu 8 tygodniowym,a nie w stalej suplementacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jesli robisz cykle (jedyne wyjasnienie dla mnie to kres roztrenowania lub odstawienia od treningu...)
to powrot do wartosci fizjologicznych zajmuje okolo 6-8 tygodni
ale NIE widze powodu aby robic jakiekolwiek cykle z kreatyna - jelsi tylko cwiczysz na serio !

przyjmowanie TYLKO w DT ma sens jesli dawka bedzie odpowiednio wieksza w stosunku do codziennie (3-5g)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wydolność beztlenowa - anaerobowa w treningu sportowym

Następny temat

Masa a rzeźba

WHEY premium