SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

judo pytanie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Saida za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
...
Napisał(a)
Usunięty przez Saida za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1909

nie ma lipy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Najlepiej będzie,jak przejdziesz się po klubach bjj i judo w swoim mieście i wybierzesz sobie z nich taką,która Ci najbardziej pasuje.
W dobrym klubie czy to judo, czy bjj będziesz miał dobrze pokazane zarówno obalenia i rzuty, jak i parter, ale sam już musisz zadecydować, co wolisz robić - rzucać czy kończyć.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1909
Dzieki Saida masz soga

nie ma lipy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 423 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9117
hash88 Dobrze napisałeś.Zwykły szary obywatel nie mający nic wspólnego z Sw
w starciu z bokserem zazwyczaj kończy na glebie- liczący zęby
Trafienie na jakiegoś wymiatacza bjj czy zapaśnika jest dosyć znikome w ulicznym starciu.Sam trenuje bjj i jestem zadowolony
Najlepiej będzie jeśli pochodzisz miesiąc tu i tu.Może spodobają się Tobie style chwytane albo będzie dużo większy poziom.a po za tym









idż na trening

,,Kto trening dziś odpuszcza ten się z gejem w nocy puszcza."-Mirko Crocop Filipović

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1909
Hehe, pojde na trening i zapisze sie do klubu boxerskiego ale to juz po wyjezdzie do Anglii, za jakies 2 miesiace, tam tez jest dobra szkola boksu i napewno bede mial jakichs Polakow w grupie i pewnie bede dostawal oklep od 16-latkow ktorzy juz jakis czas trenuja chyba zadna sw nie wyrobi mi tak kondycji jak boks to chyba najbardziej wymagajacy sport walki

Zmieniony przez - hash88 w dniu 2011-04-27 23:42:13

nie ma lipy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1472
Saida ma racje musisz pochodzić i zobaczyć co ci przypadnie do gustu, pierwszy trening masz darmowy.Zarówno na judo możesz dobrze nauczyć się parteru(zależy to oczywiście od Trenera czy z judo jak i z bjj) jak i na bjj rzutów(nie tylu co na judo, to jest pewne).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Teoretycznie trenować można w każdym wieku ale niestety nie dotyczy to renomowanych klubów w których uprawia się dyscypliny olimpijskie. Niestety sam się z tym spotkałem chcąc trenować judo i odprawiano mnie z kwitkiem bo byłem za stary na początkującego a maiłem tylko 20 lat. Jeżeli nie jesteś dzieciakiem w wieku szkolnym to szans na znalezienie jakiejkolwiek sekcji początkującej dla dorosłych jest bliskie zeru. To dotyczy nie tylko Judo ale także zapasów jak i boksu. A jeśli już coś znajdziesz to najczęściej będzie to sekcja mocno rekreacyjna i nawet się dobrze nie spocisz.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1909
freed85 - no to mnie teraz podlamales z tym ze trenerzy nie zwracaja uwagi na starszych poczatkujacych ja mam zamiar cwiczyc rekreacyjnie no ale chce zeby te treningi byly konkretne jakies sparingi, uczenie technik no i ogolnie zeby trener zwracal na mnie uwage i korygowal bledy , jak mi nie bedzie pasowal trening to mu nie zaplace

nie ma lipy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
chyba zadna sw nie wyrobi mi tak kondycji jak boks to chyba najbardziej wymagajacy sport walki
Spróbuj zapasów w stylu klasycznym.

Jak dla mnie grappling jest dużo bardziej wymagający wydolnościowo od styli uderzanych (trenowałem boks, trenuję bjj).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uderzenia z otwartej dłoni

Następny temat

Założenie klubu sportowego

WHEY premium