SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jjfight.Nie ma opyerdalania się!Siłka,Kick Boxing,Jiu Jitsu.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 374 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5113
Dawno mnie nie było,a jest co opisywać:).W czwartek na siłce byłem,zrobiłem cały pull,całkiem nieźle szło.Do tego jeszcze na końcu treningu robię brzuch:brzuszki 2x20,unoszenie nóg w zwisie 2x10,spięcia brzucha 2x10. Środa-trening MMA.Pierwsze wrażenie zaj**iste.Zaj**ista sala treningowa.Worki bokserskie,chyba ze 30 łap bokserskich,tyle samo tarcz.Mała siłownia,i to co rzuca się w oczy zaraz po wejściu na sale-KLATKA :D.Większość sali w matach sporo ćwiczących.Z Tomkiem Drwalem się jeszcze nie widziałem,ale mam nadzieje,że w najbliższym czasie on poprowadzi trening :).Co do całego treningu,porządna rozgrzewka,bieg po sali,podskoki,dużo ćwiczeń ogólnorozwojowych.Techniki parterowe,wyjścia z trzymania zapaśniczego.Wyjście z bocznego,przez zepchnięcie jednej reki przeciwnika,skręcenie tułowia i powrót do stójki.Partner wchodzi nam w garde,zapinamy nogi po czym partner podkłada jedną nogę pod tyłek nasz,później wchodzi łokciem powyżej kolana i rozbija nasze zaplecione nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 374 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5113
Po rozchyleniu jednej nogi,przechodzimy na ta nogę kolanem po czym przechodzimy do bocznej a następnie ten co jest na dole,robi wyjście z bocznej,przez odepchnięcie głowy partnera,podczas gdy partner ma odchyloną głowe,wchodzimy tam nogą i całkiem go odpychamy.Ogólnie sam parter,robiłem kilka z tych rzeczy kiedyś,fajnie sobie tam przypomnieć,dużo uwagi jest przywiązywane do prawidłowego wyjścia,żeby sie nie odsłaniać,jak partner na górze to ściągnąć ręce i dopiero robić technike,żeby sie nie nadziać na pięści :).Jutro znów mma.Będzie co opisywać :) .

Zmieniony przez - jjfight w dniu 2011-12-18 15:57:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
No to spoko trening widzę:) przydają się umiejętności nabyte na jiu jitsu i combatach?

Ile razy w tygodniu będziesz miał teraz MMA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 374 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5113
Już widzę,że będzie szło mi dobrze.Umiejętności sie przydają,jasna sprawa :). Troche mnie rozbawiło jak trener chciał pokazać na mnie dźwignie na bark w parterze,ale na mnie ni zadziałało,co podsumował"ale masz barki ponaciągane".Wiem,że coś przeczuwa,ale mu nie powiedziałem,że trenowałem :P.Treningi będą 2x w tygodniu.Ruszam po świętach :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Więc powodzenia na treningach życzę:) a jak cena?

Ja tak mam z nadgarstkami, żadna dźwignia nie działa:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Wesołych!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Wesołych świąt!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdrowia, szczęścia, braku kontuzji, mega formy i energii na przyszły rok! Wesołych Świąt!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 374 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5113
Dziękuje wszystkim za życzenia,jeśli komuś nie odpisałem to jeszcze raz wszystkiego najlepszego,zdrowia,wytrwałości i mało kontuzji,stawiania sobie nowych trudniejszych celów i osiągania ich oraz ciągłego postępu!.

janusz121, na nadgarstki działają dźwignie i ból jak cholera.. ale jak się rozgrzeją to nie czuje tak bardzo .Barki i łokcie są tak porozciągane już,że albo coś nie działa,albo zadziała za późno i zdążę z tego wyjść . Ogólnie to nauczyłem się dawno temu nie okazywać bólu i klepie w ostateczności ale z głową.Nie jestem jakimś wariatem co nie klepie wcale :D. Cena nie jest już tak fajna jak ta salka,bo 110zł/mc 2x w tygodniu.

Zmieniony przez - jjfight w dniu 2011-12-25 21:34:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 374 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5113
W piątek byłem na siłce,słaba dieta,przerwy w treningach,spory spadek siły..Także jutro jj,wtorek na siłke zasuwam i nie ma opieprzania się,bo będzie źle.Obiecałem sobie ,że wrócę na dobre po nowym roku,bo ostatnio różnie to bywało.W tym tygodniu oszczędzam się bo w piątek mam wyjazd,ale cały plan muszę zrealizować na siłce.Trochę na brzuchu mnie zalało,klata spadła ,waga 78..marnie;/. Postanowiłem też dzień wcześniej przygotować sobie posiłki i jeść normalnie w pracy,a nie jak to bywało do tej pory,że czasem o śniadaniu,kawie i ciastkach do godziny 16 byłem,nie ma się co dziwić,że masa spadła.
Piątkowy plan:
przysiad 4x10-50kg,
sztanga prosto:4x10-20kg
sztanga skos:4x10-10kg
hantle prosto:4x10-7kg
hantle skos:4x10-5kg
pompki na poręczach:2x10-nie miałem siły zrobić wiecej serii
wyciskanie wąsko:4x10-5kg
sztanga stojąc:4x10-10kg
wspięcia na palce:4x10
francuskie:2x10-8kg

Nie spodziewałem się,że ta przerwa w ćwiczeniach i diecie aż tak na mnie wpłynęła.Ale to dodatkowa motywacja,także zabieram się do roboty.

Wszystkiego dobrego w nowym roku,niech będzie lepszy od zeszłego! :)

Motywator na nowy rok:



Zmieniony przez - jjfight w dniu 2012-01-01 18:23:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na drążku

Następny temat

Jak dobrze ćwiczyć biceps?

WHEY premium