SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jestem na cyklu potrzebna mala pomoc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478
Witam. Panowie mam male pytanko odnosnie suplementow storm i shock therapy. Jestem juz po 2 tygodniach stosowaniu i nie odczuwam jakis efektow czy kopniecia po shocku. Mial ktos podobnie? moze zwiekszyc dawke czy poczekac moze sie rozkreci? oczywiscie dieta i trening odpowiedni i skonsultowany

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
w jakim sensie cie nie "kopie"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478
mam na mysli napompowanie w jakims stopniu czy lepsze pobudzenie jesli chodzi o shocka

Zmieniony przez - KryszkaVS w dniu 2009-05-31 23:02:37

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
zwieksz dawke
zobaczysz po zwiekszonej czy spompuje lepiej i pobudzi
jesli nie, to albo slabo reagujesz na no bostery i pobudzacze albo masz lekka wy***ke stafu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478
jakto wy*** stafu ile go dac wiecej zeby nie przesadzic?

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
to juz w skrajnosci mowie o wy***ce
daj poltora porcji przed treningiem i zobacz jak zadziala
jak lipa bedzie to dasz podwojna porcje przed treningiem
podwojna na bank powinna ładnie poklepac

jak nie to tak jak pisalem ze mozesz slabo reagowac na pobudzacze i no bostery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478
no mozliwe ze slabo reaguje ale staralem sie zawsze brac nie najedzony zbytnio i 30min przed treningiem mam nadzieje ze kopnie zwiekszona dawka

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 7 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 623
Nie dygaj ja bralem normalnie po 1 dawce bez kombinowania, shock niekopal wogole ale swoje zestaw robil. Kiedy myslalem ze nic nie przychodzi nagle nakoniec cyklu wszystko poszlo w gore. Badz cierpliwy

imo ten zestaw dlugo sie rozkreca ale swoje robi, a niektorzy nie czuja pomperow poprostu

niestety kiedy chcialem zapodac drugi raz storma tym razem z nano vaporem... żal.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478
BennyLava wlasnie tak zrobie bede bral normalnie i poczekam dzisiaj syplem poltorej miarki shocka i to samo + lekki bol glowy.

ps. jak brales w nietreningowe storma? robiles 10h przerwy pomiedzy dawkami storma

Zmieniony przez - KryszkaVS w dniu 2009-06-01 15:43:47

Zmieniony przez - KryszkaVS w dniu 2009-06-01 15:44:24

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5431
Ja najwidoczniej też słabo reaguje na NO2, ponieważ też nie czułem nic specjalnego nawet po podwójnej porcji Shocka przed treinem, a szkoooda

"Tak, to siniaki zdobyte w bójce."
"Nie, nic mi to nie przeszkadza."
"Doznałem olśnienia."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie po kazdym suplu odczuwa sie pompe
sprawdz wage i wyniki silowe

Zmieniony przez - davidooo w dniu 2009-06-01 18:57:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do kasacjii

Następny temat

ektomorfik-suple masa??? help

WHEY premium