SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie przyrosty po leucine fusion

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 700
hmm,tzn chodzi mi glownie o lape,bo slyszalem cos o 2 czy 3 cm
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 405
tam wyzej było mowa o tłuszczyku którys z tych preparatów co wymieniłem by go dał gdyby zla diete miał
cm3
Laucine Fusion
L-Glutamine
od soboty zaczne
Laucine Fusion+L-Glutamine
czy lepsze by było jechac na L-Glutamine+cm3 zamiast Laucine Fusion?
Co do cisnienienia to biore leki na cisnienie ale z powodu ze inne maja kofeine to mam w domu fit effect w razie W lekko tłuszczyku mam na brzuszku reszta norma jedynie budowac i wrazie czego uzyc fit bo zalezy mi na budowie miesni i tak jakby rzezbie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Ja na razie nie wiem jakie przyrosty ale na pewno hmm leszpa regeneracja, wytrzymałość na treningu jest.

A to ile w "łapie" skoczy to już nie zależy od 1 czynnika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
.

Zmieniony przez - DEFINICJA w dniu 2010-12-28 13:05:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Wlasnie nie zlezy o jednego czynnika . leucyna buduje i regeneruje bialka miesniowe.jest jednym z aminokwasow.b waznym.

Zmieniony przez - DEFINICJA w dniu 2010-12-28 13:10:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 700
ok,a ta lecynka w polaczeniu z nitro2 i cm3 ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
lepiej kup aminokwasy Bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
a jak juz masz bcaa to dorzuc leucyne

Zmieniony przez - DEFINICJA w dniu 2010-12-28 13:14:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
A sprawdzi się na redukcji do ochrony przed katabolizmem jako dodatek do czystego bcaa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1158 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24435
myślę że spokojnie 10cm Ci pójdzie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Jeżeli chcesz poważnych efektów to łącz suple , suple to m.innymi to co znajdujesz w jedzeniu ale w małych dawkach , organizm przy wysiłku potrzebuje tych składników więcej , tzn im lepsza regeracja tym intensywniejszy trening , im intensywniejszy trening tym lepsze przyrosty.Jedno przekłada się na drugie , błędne koło można powiedzieć.Ale jak definicja napisał , jak masz wybierać to weź bcaa.

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 700
ok,dzieki wszystkim.:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę pod odstrzał !

Następny temat

witam i o siłe pytam ;]

WHEY premium