SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie macie plany?

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2535

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 929
ja zostaje tu na dluzej... nie spieszy mi sie...
szczegolnie ze moi rodzice tez za jakiesz 2 miechy chca sie tu przeprowadzic i mysla o kupieniu jakiejs chaty tutaj wiec jak dla mnie luz... chata, rodzina, i obiadki mamy, dobra prace .... na jaki**** mam wracac? po co? moze tak powiniens sie pytac...

Success is the ability to go from one failure to another with no loss of enthusiasm.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
Ja bardzo bym chcial wrocic. Wiadamo jestem z Warszawy, ale wakacje nad Mazurami czy w Bialowiezy cos niezapominalnego........cos tak samo niezapominalnego jak np to

:::kiedy bylem przed ostatni raz w PL czekalem na przystanku na autobus. Godzina kolo 24 ostatni autobus na moscie siekierkowskim. Autobus nadjezdza ja macham a koles przyspiesza jeszcze i patrzy mi sie w oczy z usmiechem!!!!nie zatrzymal sie. k*rwa mac mogl by chciaz sciemmnic ze nie widzial:::

Takich historii mam multum!!! niestety

patrzac na druga strone medalu kierowcy tego autobusu nie znam....moze ojciec 3-ki dzieci zarabiajacy po 1200pln. Jak to co zrobil dalo mu wiecej sily zeby zapier****lac i wykarmic swoje dzieci to spoko!

Wiec chcialbym, mam taki zamiar--ale skonczy sie pewnie na zamiarach

pzdr

Zmieniony przez - iNightWolf w dniu 2009-06-04 21:03:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
plany?
narazie brak ...ogolnie do PL nie chce wracac.

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51575 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym chciał do PL kiedyś wrócić, choć wiem że pełno tam chamoty i zawiści - w UK w sumie też, ale mieszkam w spokojnym mieście i nie boję się po nocy do domu wracać.
chcę tu znaleźć dobrą pracę której po powrocie do PL nie będzie wstyd wpisać do CV - oby się udało
kiedy wrócę? może za 2 lata, może dopiero na emeryturę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 929
na emeryture to chyba juz nie warto...
tu sa calkiem niezle swiadczenia dla emerytow...
ja tez jestem z wwa i masz racje ze kierowcy autobusow sa "inni" zajedzanie drogi zamykanie drzwi przed nosem... ale to chyba standardy szkolen ZTM....
no ale to zawsze inaczej u sibie na osiedlu... zawsze u siebie...

Success is the ability to go from one failure to another with no loss of enthusiasm.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51575 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chcę wrócić do PL na emeryturę bo mam działkę otoczoną lasem na odludziu gdzie chcę postawić mały dom i dożyć spokojnie śmierci :) bez oglądania telewizji z durnymi mordami
w UK też TV już nie oglądam, pewnie od ponad roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Hmmmm wrucilem wlasnie z urlopu w PL i powiem wam ze jak bym nie mial tam rodziny to zapomial bym o tym kraju....tylko Rolnicy sa zarobieni bo doplaty maja a cala reszta klepie biede i chwali sie ze zarabia 3tys na miecha a w barze pozycza na piwo ...porazka totalna moze jak by jakis zagraniczna wladza tam zaczela zadzic to by sie cos zmienilo....!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 724
Ja też kończe studia i do Polski , chociaz niewiem jak to sie potoczy. Wszo sie może zdazyc :P ) pozdro all
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 296 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2591
jak ktos ma dobra i dobrze platna prace to nie wroci do Polski, takie moje zdanie... Zycie w UK jest bardziej znosne, pogoda sto razy lepsza, milsi ludzie itd - wiadomo,ze za rodzina sie teskni ale to tez tylko na poczatku.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ja mam dobra i dobrze płatna prace ale chce wracac
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sklep z odzywkami w Reading, UK ???

Następny temat

treningi rowerowe- londyn

forma lato