SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie bialko PAKERZY ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2665
siemanko koksiki :P chcialbym sie zapytac o to jakie bialko jest najlepsze a zarazem najbardziej sie oplaca ? chcialbym zlapac troche kg i zastanawiam sie co sobie kupic zeby nadrobic diete bo ta jest nie za bardzo :P wiec jak mozecie to napiszcie cO i ile kupic :D tylko nie mowcie nic o diecie bo mysle ze mozna ja nadrobic duzym spozyciem bialka z "folii" :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21109
Mozna ale pewna czesc brakow. Tanie a dobre: System Protein 80, Ultiamte Protein Treca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173963
SP 80, Ostrowia

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 7776 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40778
Ja mam uznanie do Ostrowi..

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 25330 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 182786
http://www.sfd.pl/temat287346/
moze to Ci sie sprzyda

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no bit bull to bylo calkiem niezle :D wiec moze troche twarogu i troche ostrowii i wkoncu cos ze mnie wyrosnie :P pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 7776 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40778
nom życzymy wielkich przyrostów..

Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2006-09-16 18:20:37

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Doradca
Ekspert
Szacuny 2109 Napisanych postów 49893 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 492541
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no to jak ostrowia jest taka niezla (bardzo dobra cena) wiec chyba kupie sobie 6*0,8 kg :D mysle ze na miesiac to nie bedzie za duzo no i jakis minimalny przyroscik masy bedzie :d zastanawiam sie tylko na ile porcji w ciagu dnia ja podzielic zeby jak najlepiej sie wchlonila. Zastanawialem sie czy by nie podzielic tego na 3 rzy rano 45g wieczorem 45g i po treningu ok 70g. Nie wiewm co o tym sadzicie bo wy na tym znacie sie najlepiej :P pozdrawiam i z gory THX :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Doradca
Ekspert
Szacuny 2109 Napisanych postów 49893 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 492541
chcesz prawie 5 kilo bialka zjesc w miesiac uloz diete bedziesz wiedzial kiedy i ile dawkowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173963
Ty oprócz odżywek jesz jeszcze coś ?

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myslicie o MEGABOL Dibencozide Magnum

Następny temat

Chce brać gainer

Shaker