SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie BCAA wybrać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
1500mg w ktorych jest max 70-80% hydrolizatu BCAA [tabletki olimpu też więcej ważą]
obecnie 400g bcaa powder Trec za 109zł
a 200g za 59zł

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 361
A ja Wam proponuje BCAA w plynie firmy nutrend 1 litr u nas jest za 42 zl, i bardzo dobre. Troche niedobre w smaku ale idzie wypic i styknie na miecha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
jaki skład
cos wątpie ze styknie na miecha

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
......a ja jestem pewny ze nie styknie
10 max 14 dni

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uehh,nie mam kasy:( ostatnio zamiast CARBO i BCAA biorę po treningu 2łyzki glukozy+łyżkę białka serwatki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
też dobrze..

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 361
Jak nie styknie pisze ze brac po 20 gram przed treningiem i 20 g po, a jest litr wiec styknie. W dni nie trningowe nie biore bo nie moge sie po czesku doczytac czy brac czy nie. Chociaz dzis kumpel kupil podobne tylko napis ma high efect i pisze zeby brac po 50 gram porzed i po treningu wiec nie wiem. Fakt ze cos sie tam rozni skladem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
Naturalny izolat rozgałęzionych aminokwasów egzogennych, uzyskany nowoczesną technologią w szybko wchłanialnym płynie.


chroni masę mięśniową przed redukcją w wyniku intensywnego wysiłku fizycznego

zwiększa siłę mięśni

stymuluje tworzenie masy mięśniowej

odbudowywuje zasoby energetyczne

przyspiesza ogólną regenerację




Aminokwasy rozgałęzione: L-leucyna, L-izoleucyna i L-walina stanowią podstawowy budelec białek mięśni. Podczas długotrwałego i często powtarzanego intensywnego wysiłku fizycznego wyczerpują się zapasy energii zgromadzone w glikogenie. Organizm tworzy energię z aminokwasów pochodzących z rozpadu białek tkanki mięśniowej. Stosowanie BCAA znacznie ogranicza ryzyko rozpadu białek w opisanym mechanizmie przemiany materii w energię, co udowodniono eksperymentalnie. Aminokwasy rozgałęzione normalizują również pracę mózgu, wspierając tworzenie się serotoniny sprzyjającej usuwaniu uczucia zmęczenia. Ilość BCAA w codziennym pożywieniu jest niewystarczającą, dlatego polecamy stosowanie Amino BCAA jako źródła naturalnych, niezbędnych aminokwasów rozgalęzionych sportowcom, osobom narażonym na duże obciążenie fizyczne oraz odchudzającym się.

Do przygotowywania formy płynnej i kapsułek używany jest naturalny ekstrakt Betamino BC/K, mieszanka wolnych monomerów L-waliny, L-leucyny i L-izolecyny i niewielkiej ilości pozostałych aminokwasów.

100 ml zawiera:

L-walina
1260 mg

L-izoleucyna
2160 mg

L-leucyna
1380 mg


Zalecane dawkowanie:
Podstawowa dawka dzienna to 20 ml. W celu zwiększenia skuteczności: 2 x dziennie 20 ml.
W celu ochrony masy mięśniowej i uniknięcia stanu wyczerpania energetycznego stosować najpóźniej 60 minut przed wysiłkiem.
W celu przyspieszenia regeneracji i wsparcia budowy masy mięśniowej stosować niezwłocznie po zakończeniu wysiłku.



1000ml - 50zł

w 20 ml masz 960mg czystego BCAA 50 porcji po 960mg za 50zł
stary - 2 kaps BCAA Trec ma 1100mg BCAA 120 kaps (60 porcji) kosztuje 39zł a większe opakowanie jeszcze bardziej sie opyla

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Tylko te Treki tak zalatuja, a po aerobach ten smrod idzie z potem normalnie tragedia grrr

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
ajj
ja biore bcaa g-force juz 2 tydzien dziennie ok.20g
jest ok, i nawet smaczne

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziwne pytanie o miarke:D

Następny temat

odzywka bialkowa dla wegetarianki

WHEY premium