SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaka roznica...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nudny jestes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
MARKUS co braklo ci informacji,i ******lisz ze jestem nudny,widac jestes za***iscie ograniczony,bo ja przedstawilem fakty a ty nie masz co odpowiedziec i mowisz ze jestem nodny.
wale

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Markus ,jak masz zamiar się wymądrzać ,to idź wykładać na jakiś uniwersytet ,a jeśli byłeś ,to znajdź sobie innych naiwnych idiotów ,którym będziesz te swoje farmazony wciskał.Tu gadamy o dopingu ,a nie o leczeniu raka.
Chcesz gadać o raku to do "szatni" ,podobnie zresztą z osteoporozą itp.
Wkurzyłem się.Gościu powoli zaczynasz być niegrzeczny ,a to się może szybko skończyć!!

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
king twoje informacje ktore napisales znajdziesz wyzej w jednym z moich postow geniuszu. Nauczcie sie czytac ktos zadal pytanie jaka jest roznica i******e a nie ile czasu steryd siedzi w organizmie



Zmieniony przez - Markus w dniu 01-05-04 01:45:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
A co mu po tej róznicy ,którą ty podałeś.
Powiedz mi do czego przyda mu się ta informacja.Koleś prawdopodobnie zastanawia się czy wziąć jedno albo drugie , aty mu wyskakujesz że jedno leczy raka ,a drugie coś tam innego.Zauważ jedną rzecz o czym pisze się w tym dziale- DOPING!!!!!!!!!1

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
i****** to cie pyknol,tylko zapomnial za***ac,a to powazny blad.
i naucz sie zachowywac tyle o ile bo wylecisz z tad na amen
i tak cie nikt tu nie lubi

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
king ...zlamales mi serce , nikt mnie nie lubi) dobre ..jestes na poziomie podstawowki, a poniewaz nie mozesz znalesc akceptacji w prawdziwym swiecie to szukasz ja na necie

p.s. jedno leczy raka a drugie nie cos tam innego tylko anemie a to juz jest duza roznica, bo powoduje przyrost masy miesniowej i sily
sebapl to wedlug Ciebie jedyna roznica miedzy tymi lekami jest ich okres dzialania w organizmie? bo innej pomocniczej informacji nie widze, i ja swoja informacje mam z ksiazek dostepnych jedynie lekarzom i farmaceuta



Zmieniony przez - Markus w dniu 01-05-04 04:25:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Hmm to jest prawie ta sama substancja i zostawa skrocona o prawdopodobnie jedno wiazanie atomu wegla..a co za tym idzie roznia sie dlugoscia okresu aktywnosci w organizmie.
Ktos sie moze zapytac co to za roznica w leczeniu raka czy anemii, anemiicy potrzebuja leku krocej dzialajacego poniewaz okres wspomagania nandrolonem w anemii jest znacznie krotszy niz okres wspomagania chorego na raka.
Oba wywoluja podniesienie poziomu azotu i regenaracje miesni z tym ze durabolin musi byc wstrzykiwany czesciej.
Wedlug mnie to wszyscy macie racje tylko sie nie dogadaliscie.
Lifter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
amen :)

patrios
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
lifter -bardzo mi się spodobało to co napisałeś!!!

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myślicie o tym...

Następny temat

deca

WHEY premium