SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak zbic cisnienie i puls ingerujac w hormony?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 162 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 580
moje cisnienie wynosi przewaznie ok 140 na 95 a puls ok 100. jestem bujnie owlosiony, mam lekka ginegomastie,ponacisnieciu na sutek nasiaka odrobine ciecza,czy to normalne, wyniki badan w tym hormonow mam w normie np prolaktyna 280 mnol przy normie 20 do 300, , estradiol mam o dziwo ponizej normy lekko, testosteron dolna granica 9mnol przy normie od 8 do 30,kortyzol niski, nigdy nie brałem sterydow, mam 30 lat ,miekkie miesni i zalane cialo,i tluszcz na tylku glownie ,wypadaja wlosy z glowy mimo diety i cwiczen sil. i aerob.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 373 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9149
kolego zapisz sie na terapie bo nie radzisz sobie z samym soba widac ze niezle masz naj**ane w bani i b,duze mniemanie o sobie i jest takie przyslowie ,,,,wyzej sra niz dupe ma,,,pewnie zero przyjaciol i osoba zadufana sobie siedzaca sama w domu i popadajace w depreche szkoda mi ciebie

MASZERUJ ALBO GIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 636
Raczej z takim pytaniem to powinienes sie udac do lekarza. Nikt tu prawdopodobnie nie pomoze ci zbic cisnienia hormonami. Po pierwsze jak mierzysz cisnienie? nie moza mierzyc cisnienia odrazu z lotu, trzeba usiasc chwile odpoczac i dopiero zmierzyc, Po drugie nie podales od jakiego czasu masz takie cisnienie. Po trzecie jezeli masz takie cisnienie od dluzszego czasu najprawdopodobniej masz nadcisnienie lub problem z sercem. W takiej sytuacji najlepiej zglosic sie do lekarza rodzinnego lub kartiologa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Daj ankietę. Ile ważysz, wzrost, wymiary, dieta, historia choroby w rodzinie itp.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82765 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699983
ile tematów ostatnio już założyłeś?
może Ty masz problemy z psychiką?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 162 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 580
flex nie przeginaj bo latwo mnie wk.. dzis i nie recze za siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82765 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699983
a jednak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Panowie, tylko bez capslocków!

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82765 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699983
kolega ma problemy i to poważne , to tylko przykład jednego z jego problemów
https://www.sfd.pl/dlaczego_nie_trawie_zadnych_suplementów_bialkowych-t924313.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
Ty to idz do lekarza bo jakby Ci organizm caly siadal. Moze jestes chory na cos powaznego a nawet o tym nie wiesz.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
psychiatra, xanax - to jedyne co Ci moze pomoc

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3360
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co w tabletkach?

Następny temat

Pierwszy długi cykl

WHEY premium